PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808108}
6,5 20 504
oceny
6,5 10 1 20504
5,5 32
oceny krytyków
Obywatel Jones
powrót do forum filmu Obywatel Jones

Nigdy nie obejrzę żadnego filmu tej osoby, odebrać prawa wyborcze mężczyzną? Odebrać to się powinno ale niepolaką. Zachęcam do nieoglądania filmów tej osoby, ktoś taki jak ona dla mnie nie istnieje.

ocenił(a) film na 9
p98

Najpierw naucz się pisać bez błędów

Agatonik

A potem?

ocenił(a) film na 9
p98

Nie kieruj się uprzedzeniami

Agatonik

Dlaczego?

ocenił(a) film na 9
p98

Bo to powoduje, że masz nieprawdziwy obraz świata i zamykasz się w ciasnym kręgu swoich przekonań. Nie poznajesz innego punktu widzenia.

Agatonik

O tak zgadzam się z tobą, ale jak mam tolerować wypowiedź tej pani?

ocenił(a) film na 9
p98

Faktycznie, może być trudno, skoro tak mocno poczułeś się urażony.

Agatonik

Może dla tego że jestem mężczyzną, a to była dyskryminacja skierowana w właśnie tą płeć. Przepraszam ale ja nie wiem jakiej ty jesteś płci.

ocenił(a) film na 9
p98

Ja jestem kobietą, ale prawa wyborcze ewentualnie odbierałabym tym wszystkim, którzy kompletnie nie rozumieją, jak funkcjonuje państwo - jakie jest znaczenie instytucji i czym jest wolność i demokracja. Bez względu na płeć.

Agatonik

No właśnie, nie ma co ukrywać że być może dlatego napisałaś ten komentarz. Twoja grupa nie podlega dyskryminacji.

ocenił(a) film na 9
p98

I tak patrząc na słowa Holland - zgadzam się. Pomimo tego, że ogólnie ją cenię, to nie była wypowiedź najwyższych lotów.

Agatonik

Dla Holland i jej bagna towarzyskiego demokracja jest dobra tylko wtedy, gdy ludzie głosują na berlińskich pachołków z lgbt. W przeciwnym wypadku demokracja jest zła. A prawa wyborcze powinny być obowiązkowo odebrane więźniom. Jakim prawem ta zdeprawowana hołota może decydować o życiu uczciwych obywateli. Zwłaszcza, że głosują na swoich kumpli ze skorumpowanej opozycji.

ocenił(a) film na 9
theodorebagwell3

Ileż żółci wylałeś. Takie Twoje określenia jak:
- berlińskie pachołki
- niechęć do osób LGBT
- zdeprawowana hołota
- skorumpowana opozycja
- bagno towarzyskie
dają mi jasny obraz Twoich poglądów. Moje są bardzo od nich daleko. I dlatego wymiana myśli między nami nie ma żadnego sensu, może skończyć się tylko wzajemnym obrażaniem, na co nie mam ochoty.
I już na koniec - to pisowskie towarzystwo jest skorumpowane na niewyobrażalną skalę: Srebrna Kaczyńskiego, kamienice Banasia i jego kontakty ze zdeprawowaną hołotą, jak to nazwałaś, mafia vatowska w Ministerstwie Finansów za czasów pisowskiego rządu, majątek Morawieckiego, hejt w Ministerstwie Sprawiedliwości, farma trolli w TVPPIS. To tylko niewielka część wiadomości z ostatniego czasu. Ale rozumiem, że do osób z Twoimi poglądami fakty nie przemawiają, tylko zachłystujesz się propagandą w stalinowskim niemalże stylu.

Agatonik

Zapomniałem jeszcze o potwornej aferze Piebiaka wykreowanej w zaczadzonych pustych czaszkach kodziarzy. A teraz porozmawiajmy o prawdziwych aferach opozycji:
- 200 miliardów zł skradzionych przez mafię vatowską,
- burdel Gawłowskiego, który trafia do Senatu pomimo wszystkich zarzutów,
- Brejzoland w Inowrocławiu,
- aresztowanie skorumpowanego burmistrza Włoch,
- morderstwo Brzeskiej, kradzież kamienic przez Mossakowskiego i śmiech sędziego,
- objazdowy cyrk dziwadeł, który nie może się pojawić w dwóch miejscach jednego dnia.
Mam wymieniać dalej? Nie umiecie pogodzić się z wolnym wyborem Polaków i wykitujecie bez koryta, bo nie umiecie bez niego żyć. Polska jedynie na tym zyska.

theodorebagwell3

Polska to jest państwo papierowe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones