PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465240}
7,1 45 108
ocen
7,1 10 1 45108
6,8 28
ocen krytyków
Obywatel Milk
powrót do forum filmu Obywatel Milk

Dziwnee.

ocenił(a) film na 8

15 minut i od razu można stwierdzić, że rola Penna świetna, ALE czemu nie mogę się przełamać i
go dalej oglądać ?

ocenił(a) film na 10
Kolorowanka123

nie wiem, ale mam tak samo! James Franco jest moim idolem, i jakoś nie potrafię !:)

ocenił(a) film na 6
Kolorowanka123

Ja parę dni temu obejrzałem CAŁY film. Co prawda przy scenach pocałunków czy czegoś bardziej konkretnego nie patrzyłem na ekran tylko sugerowałem się dźwiękami (czy już skończyli).. Nie jestem aż tak tolerancyjny żeby znieść widok dwóch facetów uprawiających seks czy całujących się... Niemniej film całkiem przyjemny, od tak dla zrozumienia poglądów gejów - nie trzeba się z nimi zgadzać ale warto wiedzieć co mają do powiedzenia :)

ocenił(a) film na 8
Falconett

Chyba się skuszę na obejrzenie całego, skoro polecasz. Jakoś przebrnę przez niego :D Wczoraj obejrzałam Filadelfię (też z motywem gejów), ale nie było niesmacznych scen, dlatego oglądało się bardzo przyjemnie.

ocenił(a) film na 6
Kolorowanka123

Filadelfię z kolei ja mam chęć obejrzeć już od dłuższego czasu, ale nie było okazji. Napisz jak wrażenia po Mlecznym obywatelu :P

ocenił(a) film na 8
Kolorowanka123

To prawda, bo już na początku filmu jest pierwszy pocałunek i mnie też trochę skrzywiło :-) ale oglądnęłam cały film i muszę stwierdzić, że wpłynął on na mnie pozytywnie. Świetne role!

ocenił(a) film na 1
Kolorowanka123

Bo film wali okrutną propagandą pedalstwa.

Kolorowanka123

Mnie też to razi i trudno mi się pogodzić z tym, że w większych miastach to chore zjawisko jest coraz bardziej widoczne :/

Kolorowanka123

Miałem tak samo. Nie wrócę do tego filmu, nie dam rady.

ocenił(a) film na 7
Kolorowanka123

Szkoda mi was wszystkich, że z powodu własnej homofobii nie jesteście w stanie obejrzeć tak świetnej produkcji jaką jest "Milk" ;) Penn w tym filmie pokazuje taką klasę, że głowa mała. Sam film również jest bardzo dobry.

Nivenerr

Bardzo dobry film i świetna rola Penna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones