PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229421}

Ocaleni

Passengers
6,3 16 696
ocen
6,3 10 1 16696
Ocaleni
powrót do forum filmu Ocaleni

Ktoś wie jaka to rasa?
TAki fajny sierściuch :)

hefr

Ta rasa, to ...husky...
Mi tyż się podobał, ładniutki...;)

ocenił(a) film na 8
hefr

Mnie się wydaje, że to był malamut, chociaż pewności nie mam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
ja_aneta

Mi tez bardziej na alaskana malamuta wygladal niz husky. Ciekawe. Kochany
byl :)

ocenił(a) film na 6
ZabusQ

To raczej nie
https://www.google.com/search?q=husky&source=lnms&tbm=isch&sa=X
tylko właśnie
https://www.google.com/search?q=alaskan+malamute&source=lnms&tbm=isch&am p;sa=X
a niżej piszą nawet, że
https://www.google.com/search?q=Mackenzie+River+Husky+alaskan+Malamute&source=ln ms&tbm=isch&sa=X
Tak czy siak - fajne psisko :)

hefr

Mam podobne odczucia z filmu, najbardziej podobał mi się ten pies.

Pseudoautochton

Moze to tez byc rasa - Wolf Dog lub Wolf Dog Hybrid...pozdrawiam

myszowatek81

Na wilczaka też wygląda, ale zważywszy, że film jest kanadyjski, obstawiam husky, malamuty nie mają niebieskich oczu. To znaczy może się zdarzają, ale rzadko i stanowią wadę rasy.

ocenił(a) film na 6
hefr

cóż ja stawiam na krzyżówkę między Mackenzie River Husky a Alaskan Malamutem

zwłaszcza po tym wpisie na który trafiłem :

"What breed of dog played in the movie Passengers?"

"Blue eyed Huskies are either Siberian Huskies or Mackenzie River Huskies. This dog looks a little large for a Siberian, although 3-4% of Siberians get fairly large (I have one of them). My guess would be that this dog is a Mackenzie River Husky, my reasoning is the larger bone structure of the legs and slight difference in facial structure. But again, it could be a Siberian in that 3-4% category, or a cross with another bread of Husky. Both breads are very eye catching. Mackenzie River Huskies are a little harder to come by.

In reality it's more or less an Alaskan Malamute with blue eyes [yes it is possible!!], could even be a mix between Siberian Husky and Alaskan Malamute. Malamutes are similar to Huskies, but they're much larger, by about 40 to 60 lbs give or take. Malamutes were the original sleddog breed, and are bigger boned and wider gaited than the huskies. They're intended for carrying the bulk of the load.
Looking at the dog in the film I'd say a Malamute due to the size of not only its body, but its paws, theyre huge, the mackenzie river dogs paws typically aren't as large."

Askortt

Krzyżówka między Mackenzie River Husky a Alaskan Malamutem brzmi dosyć przekonująco.
W ogóle krzyżówka między rasowa jest tu tym bardziej prawdopodobna, że chyba wszystkim trudno jednoznacznie wskazać konkretną rasę. Swoją drogą, sama byłam tego mocno ciekawa.

W każdym razie, jakiej rasy by ten pies nie był, prezentował się naprawdę urokliwie :)

ocenił(a) film na 7
Prozalina

Nie wiem czemu, ale mi on trochę przypominał krzyżówkę samoyeda z malamutem ;-)))

Świetny piecho ;P

rapi_aga

Alaskan..;) Po przeczytaniu tego topic'u od pierwszej chwili włączenia filmu czekałam na psiura :D

ocenił(a) film na 7
K4rolink4

Haha, bo piechy są najfajniejsze ;> Sama jestem wielką miłośniczką tych wiernych istotek ;-D

hefr

Najpiękniejsze są ZAWSZE kundelki.

ocenił(a) film na 5
hefr

Ja tam go wziąłem za wilka, troszkę przerażający, nie chciał bym go spotkać w ciemnej uliczce. I też podpisuję się pod stwierdzeniem, że był najlepszym elementem tej produkcji filmopodobnej. A kundelki są zawsze cudne, to fakt.

hefr

To ani husky, ani malamut. Za duży na husky, ogółem polecam przejrzeć sobie wzorzec rasy. Malamut tez to nie jest choćby ze względu na niebieskie oczy, które u tej rasy są niedopuszczalne. Pies jest najpewniej mieszańcem który ma coś z husky bądź wolfdogiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones