PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=285795}

Ocalenie

Salvage
5,0 1 114
ocen
5,0 10 1 1114
Ocalenie
powrót do forum filmu Ocalenie

wytłumaczy mi ktoś co to w ogóle miało być? Bez polotu, bez jakiejkolwiek ciekawej akcji, żenujący, masakrycznie nudny i męczący do bólu!!! Miało być chyba z założenia twórcy psychologicznie a wyszła wielka negatywna kupa z psychologii! Generalnie imo dla dzieciaków film i to 13-16 w tej granicy! Nigdy takiego shitu jeszcze nie oglądałem, a widziałem dużo i nie jest to wyłącznie tylko moja obiektywna opinia na ten temat. Oddajcie 80 minut z mojego cennego życia!
Pozdrawiam serdecznie i stanowczo odradzam , jeśli sobie nie chcecie humoru zepsuć na wieczór!

5hadow_86

Chodziło o to, że to wszystko było piekłem Desmonda, a w nim, to on był dziewczyną, którą zamordował i już zawsze miał przeżywać to, co jej zrobił. To nie jest głupi film i nie jest niezrozumiały. Moim zdaniem jest raczej oczywisty, ale zaskakujący. Czy kupa psychologii? Nie powiedziałabym, ale ja lubię, kiedy filmy skłaniają mnie to wysiłku intelektualnego, chociaż nie każdy tez musi to lubić :)

ocenił(a) film na 1
masquerade__

chodzilo mi o kupe Z psychologi, tez uwielbiam filmy, ktore mnie zaskakuja i sklaniaja do wysilenia szarych komorek :)
byc moze pierwotny zamysl byl dobry, ale z realizacja wyszedl do bani...

5hadow_86

Ale to przecież nie jest film psychologiczny i nawet w założeniach nie miał nim być, chociaż rozumiem, że nie każdemu może przypaść do gustu.

ocenił(a) film na 9
5hadow_86

Oceniłeś film na 1 i nawet nie wysiliłeś się na wyjaśnienia. No idiota jakich mało. Jeszcze napisze, że jego życie jest cenne... lol.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones