PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613320}

Ocalony

Lone Survivor
7,5 84 686
ocen
7,5 10 1 84686
5,9 11
ocen krytyków
Ocalony
powrót do forum filmu Ocalony

Na plus zapisuje zdjęcia,część dialogów,i dźwięk.Reszta do kitu.A ich wytrzymałość na kule, totalnie mi zniesmaczyła film.Chyba ze mieli kamizelki z mithrilu (taka miał Frodo),to by wszystko tłumaczyło.

ocenił(a) film na 5
kalifkol

Dodam ze Amerykanie są ciency w porównaniu z Polakami w walce.SEAL są mocni ,ale brak im ducha walki.Wizna ,Samosierra,Westerplatte ,powstanie warszawskie czy tez inne bohaterskie boje,wywyższają narody słowiańskie,ale są zapominane przez ludzi.zanika historia.Ale pocieszenie jest ,kto mieczem wojuje ten od ruska albo od chińczyka dostanie.To przyszłość niedaleka.

ocenił(a) film na 9
kalifkol

Gościu gadasz o historii, to jest filmweb o filmie.
To że Polacy nie potrafią wyprodukować filmu pokazującego naszą piękną historię to nic nie poradzimy.

To jest z film z jajami, emocje, muzyka, gra aktorska.
W dupie mam jak tam było na prawdę, ważne ze na końcu tego filmu czułem się tak jakby to byli moi bracia, a na talibów żeby natychmiast ktoś rzucił parę bombek atomowych. To jest film!

ocenił(a) film na 5
dzordzan

Tak to jest film,co do gry aktorskiej to mam wątpliwości,miedzy innymi to wpłynęło na moja ocenę,Natomiast ja miałem całkiem inne odczucia co do talibów,nie zorganizowani ,nie niewyszkoleni itd.Lecz za wszelka cenę (czytaj śmierci),chcieli zajebać tych, co im w kraju chcieli nasrać.Zacznijmy gloryfikować tych żołnierzy którzy w Katyniu i Miednoje strzelili po kulce w potylice parszywym polakom(czytaj talibom).Film filmem ,ale pamiętać należy o tym ze raczej ci źli to amerykanie,którzy wpierw napierdalają a potem przepraszają.

ocenił(a) film na 7
kalifkol

Nie, nie mieli mithrilu a kevlar. Poza tym większość obrażeń była gdzieś na kończynach, a od tego raczej się nie ginie. Ponadto mieli lepsze uzbrojenie, wyszkolenie, więc nic dziwnego, że talibowie padali jak muchy i nadrabiali wyłącznie liczebnością oraz znajomością terenu. Naturalnie, pewnie trochę efekciarstwa jest.

ocenił(a) film na 9
sebogothic

Wydaje mi się, że nie mieli wkładów w kamizelkach.

O jakiej wytrzymałości mówimy, bo jak dla mnie to 3 zginęło w wyniku postrzałów. Marcus został trafiony chyba tylko raz w biodro.

ocenił(a) film na 7
kalifkol

Film na podstawie książki, tam też sporo obrywali.
Generalnie seals (i inni specjalsi też) są dosyć mocno trenowani pod kątem wytrzymałości na ból.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones