PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733774}

Ocean desperacji

Extortion
6,3 6 191
ocen
6,3 10 1 6191
Ocean desperacji
powrót do forum filmu Ocean desperacji

Nie jest może jakimś filmem oskarowym, ale trzyma w napięciu, jest mnóstwo zwrotów akcji i zdecydowanie nie nudzi. Dobre kino na nudny wieczór.

dnawrot

Jakbym chciał mieć nudny wieczór, to właśnie wybrałbym ten film. Najgorsza szmira w historii!

ocenił(a) film na 8
hettum

Sporo niedorzeczności w tym filmie i dziwnych zwrotów akcji więc no tak średnio się oglądało :p
O tyle dobrze że ładne widoki i ładna główna bohaterka :D

Lukasz_Lll

Film robiący z widza głupka... zawsze jest coś zasugerowane bardzo dosadnie po czym pełen zwrot akcji najczęściej związany z przypadkiem... główny bohater przez cały film ma niesamowitego pecha i jednocześnie farta ratującego mu co chwila życie.

dnawrot

Śmieszą mnie osoby piszace że nota zaniżona, bo ja dałem np. 8. Tobie sie podobał, twoja sprawa, ale to nie znaczy że wszystkim musi. Rozumiem jeszcze jak film ma średnią z kilku, kilkunastu ocen wtedy jeszcze możliwe by trolle się do niego dobrały, ale tak to niespecjalnie. A ten film ma średnią z 5000 ocen. ;)

ocenił(a) film na 8
dnawrot

Oscarowe filmy szantazuja emocjonalnie i sa mocno przesadzone i dramatyczne…

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones