PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8265}
6,5 21 617
ocen
6,5 10 1 21617
4,2 5
ocen krytyków
Och, Karol
powrót do forum filmu Och, Karol

wtedy, tzn w 85 roku to był prawdziwy hit w polskim kinie - czerwony Golf II, żigolo biegający
po Warszawie z tubą na rysunki , "śmiałe" erotyczne scenki , skąpo ubrane dziewczyny.
Dzisiaj ten film zupełnie stracił na tzw. wartości , tak jak zdewaluowała się PRL-owska
złotówka. No cóż, filmy powinny na siebie zarobić - myślę , że wtedy ten film spełnił ten
warunek, dzisiaj z pewnością nie zaryzykowałbym wznowieniem projekcji w kinach..

ocenił(a) film na 9
mrech

GOLF I nie II !
a tak co do filmu to akurat lubię tę naiwność i lekkość ;)

mrech

Dla mnie użycie sformułowania komedia erotyczna w stosunku do tego filmu to nadinterpretacja.
Nagości w tym filmie tyle, co teraz niemal w co drugim fillmie, czy serialu. No, chyba że nazwano go komedią erotyczną tylko dlatego, że tyczył się relacji erotycznych damsko-,męskich, ale to trochę za mało jak na miano komedii erotycznej. Tak czy inaczej po dziś dzień (ostatnio zaledwie parę godzin temu) z sentymentem i uśmieszkiem na twarzy oglądam ten film ;)

ocenił(a) film na 4
cOOba

..myślę ,że to pojęcie też uległo dewaluacji. Wtedy, tzn w latach 80-tych to była Erotyka- film tak został zaszufladkowany, a dalej już poszło.. Jeszcze wcześniej erotyką było pokazanie majtek, a jakieś 100 lat temu na pierwszych striptizach faceci dostawali ataków serca..:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones