PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8265}
6,5 21 602
oceny
6,5 10 1 21602
4,2 5
ocen krytyków
Och, Karol
powrót do forum filmu Och, Karol

przewidywalnej i męczącej dwójki z Adamczykiem w okularach

Don_Marcello

Zgadza się.

ocenił(a) film na 10
Mowiacy_do_reki

Pozdrawiam!

Don_Marcello

Racja!!!! O niebo lepszy !!!!

ocenił(a) film na 10
gnijacapannamloda666

Kilka dni temu był wywiad z Piechocińskim, kurcze fajne opowiadał o tym filmie. Pozdrawiam!

Don_Marcello

Piechociński był w tej roli idealny!

użytkownik usunięty
Gerardinio

Moim zdaniem nie warto robić kontynuuacji filmów z poprzedniej epoki przecież to jest nie wykonalne. Dlatego nie oglądałem Och Karol 2 czy warto?

ja wolę I część i mam nadzieję że telewizja wyemituje pierwszą część bo drugą tylko ciągle emitują.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

Nie ma szans Eurobank zapłaci za emisję 2.

ocenił(a) film na 7

Może troszkę gorszy od 1, ale przyjemnie się go ogląda. Dodam, że ani jednego cycka nie zobaczymy przez cały film.

ocenił(a) film na 2
Don_Marcello

Za Karolem z jedynki przemawia, zachodni samochód, jego świetna pozycja zawodowa, minimalnej pensji to z pewnością nie zarabiał ale to i tak lekko naciągane biorąc pod uwagę jego wygląd bo to najsłabszy z jego atutów, wygląd to on akurat miał przeciętny, w dzisiejszych czasach nie wiem czy mógłby mieć taką śliczną żonę jak Marysia a co dopiero ileś tam kochanek. Ja to bym Marysię po stopach całował gdybym miał taką śliczną żonę. a nie szukał wrażeń tam gdzie nie trzeba jak Karol ale film to tylko film z 1985 roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones