PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436921}

Oczekiwanie

Wake
6,1 2 210
ocen
6,1 10 1 2210
Oczekiwanie
powrót do forum filmu Oczekiwanie

Bardzo przyjemny filmik :) Polecam, pomimo głównej aktorki, która doprowadzała mnie do szału i niestety przez nią film dużo traci...

ocenił(a) film na 5
summerr

faktycznie, ze film traci przez glowna aktorke... zly wybor

ocenił(a) film na 8
summerr

zgadzam sie co do głownej bohaterki

eml_0901

Ian jest niezwykle pociągający, ale chemii między główną parą zabrakło, wiem, że Bijou jest homo, ale jako aktorka mogła z siebie wykrzesać chociaż iskierkę, ogólna ocena - 7/10

kosovitz

...tak Ian jest super w tym filmie ale ta główna aktorka jest naprawde nie dobra...
chemii NIE było za grosz no kurde...!
w Vampire Diaries IAN z NINĄ mają tyle chemii.... to aż z nich paruje a tu...
oj sie nie postarała

ocenił(a) film na 6
filmyitylkoto

Ale tu widać słodkiego Iana z tymi rumianymi policzkami;)
Co prawda uwielbiam Damona, ale za bardzo go "wybielają" i nie widać policzków, które moim zdaniem są mega atutem aktora;)

ocenił(a) film na 8
LadyRebel

Oj tak jego różowe policzki są super :) jak dla mnie bombowy film :) lubię tego typu filmy :) a Ian był taki słodki :)

ocenił(a) film na 6
kosovitz

Moim zdaniem głowna bohaterka pasowałaby bardziej do horroru klasy C, niż do komedii romantycznej.. tyle w niej seksapilu co żaru w kuli lodowej:)))

ocenił(a) film na 9
Lysiczka

Nooo, mogli główną bohaterkę mogli zmienić, lecz i tak film jest super :DD

CamiSsS_x3

film niby ok, przyjemny, taki lekki ale jednak coś w nim jest nie tak...
Moze macie racje, ze traci wiele przez glowna aktorke..
Chociaz gra Iana tez nie zadawala do końca..
to cale uczucie laczace Carys i Tylera wydaje sie sztuczne, nie ma miedzy nimi chemii..
Wspollokatorka Carys przerysowana.

inasequible

dla mnie film wydal sie strasznie dziwny..ta cala sprawa z rakiem i zrzuceniem samochodu z klifu wydala mi sie podejrzana i szczerze do konca myslalam ze to jednak on ja zabil i sam napisal ten list . no i tak cos szybko chcial sie zareczyc z Carys

ocenił(a) film na 7
summerr

Rola tej dziewczyny byla tak pokrecona, ze watpie by jakakolwiek inna aktorka zagrala ta role dobrze. Ona caly czas sie dziwacznie zachowywala bo miala cos do ukrycia. I ogolnie film byl troche pokrecony ale zainteresowal mnie na tyle by go obejrzec do konca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones