PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=869037}
4,0 3 495
ocen
4,0 10 1 3495
1,0 4
oceny krytyków
Oczy diabła
powrót do forum filmu Oczy diabła

Small World

ocenił(a) film na 8

Widziałam już dawno zapowiedź do Small World, nie obchodzi mnie czy dokument ma w jakikolwiek sposób reklamować ten film, to co jest w nim ukazane po prostu wstrząsnęło mną, nigdy nie zastanawiałam się jak może wyglądać tak okrutny świat, tyle łez dawno się ze mnie nie wylało. Patrząc na wylew negatywnych komentarzy mam wrażenie, że albo dajecie je tylko i wyłącznie ze względu na to, że jest to Vega albo na siłę doszukujecie się tego czy faktycznie namówił babkę na zmianę zdania czy handlarza do wywiadu.

agatka12345678999

Tak, temat tragiczny i bolesny.. Jest jednak konieczne by ludzie dowiadywali się o tym i by wreszcie zwrócili uwagę na pasożytnicze elity, które są bezpośrednim źródłem zła na Ziemi ;

ocenił(a) film na 10
agatka12345678999

Jak to Polacy, zawsze doszukują się drugiego i trzeciego dna. Nie ma co z takimi dyskutować.

ocenił(a) film na 1
agatka12345678999

No Vega umie zwracać na siebie uwagę... i przy okazji na problem. Ale to nie zmienia faktu Agatko że ten film to nie dokument.

agatka12345678999

Ten fragment o tym chłopaku przypomniał mi historię dziewczyny, którą po latach odnaleziono w stanach. Jako dziecko porwał ją ojciec i sorzedał. Takich sytuacji jest od groma. Niestety tych tragicznych też

BROWAR_2

Zapewne chodzi o rudowłosą panią Monikę, ale zostało potwierdzone badaniami dna, że to jest jednak pomyłka, a ta kobieta nie jest zaginionym dzieckiem. Faktycznie, mężczyzna przyznał się do sprzedaży dziecka, lecz kilka razy zmieniał zeznania, przez co straciły na wiarygodności.

ocenił(a) film na 1
agatka12345678999

Negatywne komentarze są przede wszystkim dlatego, że Vega nawet się nie postarał ukryć tego, że to ustawka. Promowanie tego filmu jako dokument to jest ogromne oszustwo i żerowanie na naiwnej widowni. Nikt nie neguje tego, że problemu nie ma. Wręcz przeciwnie, jest i jest obleśnie tragiczny.

agatka12345678999

Czy wy tego nie widzicie, co kręci Vegę? Vega kręci to, co go kręci. Rycerz na białym koniu, anioł miłosierdzia kochający krew, przemoc, brutalność. To nie jest dokument, to nawet nie jest prawda. Dla mnie prawda jest najważniejsza, dlatego ten film mnie tak irytuje. Owszem zwyrodnialców i bandytów jest mnóstwo w Polsce. Vega też jest zwyrodnialcem, tylko takim kinowym...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones