PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696275}

Oczy zła

See No Evil 2
4,3 3 063
oceny
4,3 10 1 3063
Oczy zła
powrót do forum filmu Oczy zła

Film totalnie beznadziejny. Fabuła jest na zerowym poziomie, ani trochę mnie zaciekawiła, losy bohaterów jakoś mało mnie interesowały, aktorstwo moim zdaniem nie było rewelacyjne. Bardzo przewidywalne sceny. Idiotyzm głównych bohaterów to poezja haha, zamiast iść do napisu EXIT biegają po całej kostnicy. Najgorsze co było w tym filmie to logika, no bo skąd on wiedział tak dużo o tej kostnicy? W jaki sposób tak szybko się po niej poruszał i w jaki sposób był taki bezszelestny i cichy podczas przemieszczania się skoro jest takim olbrzymem. Absurdem było to, że przeżył w ogóle w pierwszej części,jak i w tej. Nie mam pojęcia jak wlazł to tego samochodu i w jaki wyszedł bez jakiegokolwiek hałasu w ostatniej scenie...
Dla mnie film do bani i nie polecam.

ocenił(a) film na 4
ave_sebus

Nie wlazł do samochodu, tylko o ile dobrze zrozumiałem, czekał przy szlabanie, podszedł do auta, jak Seth był zajęty, ciachnał oponę, wycofał się, a potem podszedł od tyłu. nie zmienia to faktu, ze całośc jest nonsensowna, tak jak gapienie się na to, zamiast dac drapaka na nogach, choćby na przełaj przez krzaki. Zresztą szkoda czasu na wymienianie wszystkich idiotyzmów, odczytywanie takiej listy byłoby dłuższe niż sam film.

ocenił(a) film na 3
Horg

Był w samochodzie, otwarte tylnie drzwi od strony pasażera gdy Seth odwraca się aby wrócić do samochodu.
Gość, któremu wypłukało krew przez podany pod ciśnieniem formaldehyd (czy co tam było w zbiorniku) dalej biega i morduje. Czyli to film gore / slasher o zombie.
Dałem temu czemuś 3 za pierwszą laskę, miłośniczce psychopatów. Świetnie jak dla mnie grała przerażenie i histerię. Chyba ma naturalne zdolności do udawania drgawek :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones