PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696275}

Oczy zła

See No Evil 2
4,3 3 063
oceny
4,3 10 1 3063
Oczy zła
powrót do forum filmu Oczy zła

A przy tym udany horror ze zgrabnie wpisanymi w scenariusz elementami komediowymi. O wielokroć
lepszy niż pierwszy "See No Evil". Siostry Soska znów udowodniły, że są zajebiste! 7/10.

ocenił(a) film na 1
MyNameIsDeath

:D :D :D niemal sie nie posikałam ze śmiechu z Twojej wypowiedzi.sry

ocenił(a) film na 7
Baby_Black27

Nie znasz się na horrorach - spoko. Ale po c**j się publicznie ośmieszasz? ;)

ocenił(a) film na 1
MyNameIsDeath

Ok niech Ci bd że sie nie znam, ale w takim razie Ty tez sie nie znasz, skoro m.in.takim gniotom jak "All Hallow's Eve" dajesz wysoką ocenę i jeszcze wielu innym, które niemal każdy ocenia na 1maks 2 (dodam, że większość z tych osób to koneserzy horroru), więc wychodzi na to, że sam się ośmieszasz w swoich recenzjach, ale to Twój cyrk i Twoje małpy.

ocenił(a) film na 7
Baby_Black27

Poczytaj parę zagranicznych recenzji, dowiesz się, że wiele kiepsko przyjętych na filmwebie horrorów zbiera świetne recenzje w innych krajach (głównie USA). "See No Evil 2" także do nich należy.

MyNameIsDeath

A przy tej to już zwieracze na całego popuszczone.

MyNameIsDeath

Jest dokładnie na odwrót. 'See no Evil 2' zbiera koszmarne recenzje w USA.

Baby_Black27

Ja niestety popuściłem czytając tą wypowiedź.

ocenił(a) film na 1
MyNameIsDeath

W końcu ktoś, kto napisał kilka ciepłych słów na temat tego filmu, widzę, że nie jestem jedyny pośród tych wielkich "znawców" i wytrawnych "krytyków" :).

ocenił(a) film na 7
immortui95pl

Po prostu nie pławisz się w burżujstwie i nie gwiazdorzysz, jak powyżsi. Jest miejsce na ambitne kino grozy, jest i na horrory rozrywkowe. "See No Evil 2" godnie reprezentuje tę drugą kategorię.

Teraz fajnie by było, gdyby odblokowali możliwość oceny filmu :P

MyNameIsDeath

prawda, bo nie mogę ocenić. nic specjalnego ten film ale horror rozrywkowy spoko :P

ocenił(a) film na 1
MyNameIsDeath

"Po prostu nie pławisz się w burżujstwie i nie gwiazdorzysz, jak powyżsi.." :D :D :D to było świetne

MyNameIsDeath

Zajebiste? Znawczynie gatunku? Dwa wywiady przeczytane z tymi 'paniami' i z miejsca widziałem, że o gatunku nie mają najmniejszego pojęcia. Typowe głupiutkie nastolaty, które kochają 'Piłę' i 'X Files'. Tak na gatunku to zna się co druga osoba w USA.

Ich pierwszy film zaliczam do najgorszego ścierwa jakie w życiu widziałem. Koszmar, którego nie da się oglądać. 'American Mary' było nieco lepsze, ale to też bieda i te nagrody to zbiera chyba za udaną rolę główną Kat Isabelle i pokrętną tematykę. Z tego powodu spodziewałem się, że 'See No Evil 2' będzie koszmarnym gniotem. Trailer tylko utwierdził mnie w tym przekonaniu swoim koszmarnym teledyskowym montażem, a okazało się, że to naprawdę dobry slasher. Wątpię aby reżyserki miały na to większy wpływ bo obsada składa się z doświadczonych aktorów, którzy bez reżysera mogą grać i zagrają dobrze, ale mimo wszystko udało się nie spartaczyć filmu i wykreować obraz znacznie lepszy od oryginału, który zniszczył właśnie koszmarny montaż. Szkoda, że SNE2 zbiera wśród miłośników gatunku póki co takie koszmarne recenzje. Nie zasłużył na to.

ocenił(a) film na 7
Tracker

Cieszę się, że przynajmniej Tobie podobał się film. Pomimo mieszanych recenzji widzów, "SNE2" zebrał już wiele dobrych recenzji profesjonalnych krytyków. Co do sióstr, nie są nastolatkami, a pojęcie - nadal będę się trzymał - że jednak mają i to spore. Jest więcej wywiadów, których udzieliły, także tych wideo. Warto się z nimi zapoznać, to sympatyczne i kompetentne babki.

MyNameIsDeath

Horrorem zajmuję się od dobrych 15 lat, więc dla mnie nie mają kompletnie pojęcia o gatunku. Po prostu lubią horrory i tyle. Z reżyserów fanów, którzy o gatunku mają dużą wiedzę to do głowy przychodzi z miejsca Adam Green i np. Adam Mason. To są ludzie, którzy mają pojęcie nie tylko o horrorze, ale o tym jak ogółem nakręcić świetny film. Terminu 'nastolatki' użyłem aby określić ich mentalność, a co do wywiadów to widziałem ich więcej, napisałem jedynie, że 2 mi wystarczyły aby zorientować się, że nie mają pojęcia o gatunku. Sorry, poczytaj sobie ich raport z wycieczki do Australii gdzie poznały Grega McLeana. Nie oglądały 'Wolf Creek', nie oglądały 'Rogue'. Spoko, ale 'Hostel' i 'Piłę' widziały ;) Do tego byłbym zobowiązany gdyby kręciły fajne horrory, ale w nich nie grały bo grać nie potrafią, a do tego są przeraźliwie brzydkie. Odnośnie tego, że są sympatyczne też bym polemizował, da się wyczuć narcyzm w ich wypowiedziach, szczególnie tych dotyczących właśnie tego koszmarnego 'Dead Hooker in the Trunk'. Sympatyczna i bardzo miła to jest Danielle Harris. O tym mogę zaświadczyć osobiście i też jestem przekonany, że na horrorze zna się znacznie lepiej(mimo nieudanego reżyserskiego debiutu jakim było 'Wśród Przyjaciół'), może dlatego, że z zamiłowania siedzi w nim 'od dziecka'

A 'See No Evil 2' to kolejny dowód na to, że firma, która zajmuje się wrestlingiem produkuje obecnie najlepsze horrory ;) Pomijając oczywiście nowego 'Leprechauna', który mocno 'słabuje'.

ocenił(a) film na 7
Tracker

Mamy różne gusta najwyraźniej. "Among Friends" uważam za dobry debiut ( hisnameisdeath . wordpress . com/2013/12/28/filmowe-podsumowanie-2013-roku-top-15-najlepszych-horrorow-cz-1/ - spacje), co do "Wolf Creeka" - nie sądzę, by był jakimś szczególnym objawieniem (sequel jest lepszy).

Tak, WWE coraz bardziej zaskakuje. "Leprechan: Origins" był wtopą, ale "Oculus" - przeciwnie.

MyNameIsDeath

'Among Friends' moim zdaniem nie sprawdza się jako horror. Jako komedia mnie nie śmieszył no i kładzie go aktorstwo bo 90% obsady jest bardzo słaba i przez to film dłużył mi się niemiłosiernie.

'Wolf Creek' pomijając już, czy jest szczególnym objawieniem(zgadzam się, że sequel jest znacznie lepszy), czy nie to był jeden z najgłośniejszych horrorów ostatnich lat, sprzedał się rewelacyjnie na cały świat. Ciężko traktować poważnie kogoś kto uważa się za znawcę i fana gatunku i tyle lat po premierze nadal tego filmu nie widział. Zwłaszcza, że tak wiele tych dobrych horrorów wcale w ostatnich latach nie powstało.

Z WWE bardzo podobało mi się też 'No One Lives'

ocenił(a) film na 7
Tracker

Mnóstwo dobrych horrorów powstało w ciągu ostatniej dekady ;) Szukajcie, a znajdziecie :P

Nie widziałem "No One Lives". "Połączenie" z Halle Berry (nie horror, też WWE Films) wypadło zaskakująco sprawnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones