PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696275}

Oczy zła

See No Evil 2
4,3 3 062
oceny
4,3 10 1 3062
Oczy zła
powrót do forum filmu Oczy zła
michael_69

Miałem wątpliwości czy już oglądałem ten film tytuł mnie zbił z pantałyku

Avenalle

no to teraz jesteś w domu ;)
oooo... i widzę że zmieniono (dodano) tytuł, jak robiłem wpis był tylko oryginalny

michael_69

Pierwsza część ma zły tytuł , gdyby 2 część znowu działa się w hotelu a nie w kostnicy to śmiało by można ją nazwać hotel śmierci 2 mimo że tytuł znaczy zupełnie co innego :) . Chociaż nic nie przebije Elektronicznego mordercy (Terminator)

Avenalle

hm.... widzisz Elektroniczny morderca to był dobry tytuł, choć dziś może się tobie wydawać inaczej....

ocenił(a) film na 3
michael_69

Dużo lepiej, gdyby ten film miał polski tytuł "Hotel śmierci 2". Niestety oba tytuły są obecnie różne i nie każdy wpadnie na to, że są jakoś ze sobą powiązane.

MysteryMan

no tak, to prawda, ale nie zapominajmy że mamy FW i "powiązane" ;)
zresztą dziś o kultowe horrory naprawdę trudno, a tego typu filmiki jak Hotel śmierci powstaje na pęczki wedle sezonowego zapotrzebowania... nikt nie będzie za kilka lat rozkminiał o co tutaj chodziło bo zapewne tego typu nowych "sezonowców" będzie miał do dyspozycji w przyszłości , a ci zatwardziali poszukiwacze na pewno odnajdą oba te tytuły...

ocenił(a) film na 3
michael_69

Niestety obecnie wcale nie liczy się jakość...wystarczy, że jest grupa nastolatków, jakiś psychopata z siekierą albo maczetą i trochę krwi...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones