PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696275}

Oczy zła

See No Evil 2
4,3 3 071
ocen
4,3 10 1 3071
Oczy zła
powrót do forum filmu Oczy zła

..komuś nie chciało się dopracować szczegółów w tym okropnie słabym filmie.Jeszcze gorszy od
"jedynki". 2/10

Baby_Black27

Może byłby dobry, ale morderca, który zawsze chodzi wolnym krokiem, w chwili przebudzenia wypuszcza jedną osobę i nim ta kogokolwiek spotka, jest w stanie zablokować wszystkie wyjścia. Nie mówiąc o wszechobecności... Równie dobrze mógłby latać i strzelać laserami z oczu. x.x
Świetny potencjał i efekty. Średni scenariusz. Gdyby nie liczne, niekończące się niedopatrzenia oceniałbym film na bardzo dobry. Niestety. U mnie ma -4.

ocenił(a) film na 1
nano50

mnie denerwowały także wstawki z totalnie debilnymi dialogami.Przykład: para ucieka przed mordercą, klientce przed chwilą zarżnięto brata, a parka zaczyna sobie miło gruchać jak gołąbki przy kawce, chichocząc, dziewucha opowiada dlaczego rzuciła szkołę etc mając zupełnie w d*pie że Kane jest tuż za rogiem.. o.O
Do tego moim zdaniem jak na slasher zbyt mało wyszukane sposoby mordowania "mięsa armatniego" i te ciągłe podnoszenie ich nad głowe i rzuty rodem z wrestlingu (chyba Kane przy scenariuszu też miał coś do powiedzenia ;)

Baby_Black27

Produkcja WWE Studios, a nie Kane. Sposoby mordowania były na niezłym poziomie (odtwarzał je sobie z 1 części), ale jak ktoś o podstawach filmu nie ma bladego pojęcia, to nic mu nie pasuje.

ocenił(a) film na 1
immortui95pl

Więc oświeć mnie prosze o znawco podstawowych zasad filmu jakie one są :) z chęcią posłucham

Baby_Black27

Nie mówię o zasadach, tylko o podstawowych informacjach takich a produkcja, czy wątki z poprzedniej części, czytaj ze zrozumieniem ;).

Baby_Black27

Chyba raczej nie wiedział co ma do powiedzenia.

Baby_Black27

podpinam się do tych heheszków

Baby_Black27

Oko jest to, które w jedynce, tylko w jednej ze scen jego twarz była pokazana w lustrze, to cie zmyliło. Co do drzwi antywłamaniowych, to rzeczywiście lekka przesada ale twoja ocena 2 jest bez sensu. Jestem pewien, że niejednemu chłamowi dawałeś wyższą. Film jest niezły, nie ma co go tak krytykować.

ocenił(a) film na 1
immortui95pl

Moja ocena jest taka a nie inna, gdyż obejrzałam w swoim życiu mnóstwo horrorów i wiele rzeczy już mnie w nich nudzi, a to czego nie powinno zabraknąć w danym rodzaju horroru po prostu nie ma - więc i ocena jest adekwatna. Staram się w każdym znaleźć jakieś plusy, w tym nie doszukałam się w sumie żadnego, nawet scen gore w tym slasherze zabrakło.
Ten film nie ma jeszcze noty na imdb, ale zapewne nie bd ona wysoka..Oglądałam go na stronce online i pod filmem były same negatywne komenty odnośnie niego, więc chyba nie tylko ja uważam, że jest on kiepski. ;)
Pozdrawiam

Baby_Black27

Muzyka była bardzo dobra, stwarzała klimat. Sam film napięciu trzymał przez większość czasu, nie mówię, że to arcydzieło, bo niedociągnięcia są, ale skoro uważasz się za kogoś kto ma pojęcie o horrorach to tego typu wpisami tego nie pokazujesz.

ocenił(a) film na 1
immortui95pl

Fakt, jakieś tam napięcie było czasami, ale nie obgryzał człowiek pazurów w stresie, jak to się zdarza na dobrych horrorach ( a zdarzało się niejeden raz)
Dlatego wałam 2 a nie 1. tylko chłam oceniam na 1 ;) Niestety WEDŁUG MNIE film po prostu nie zasłużył na wyższą ocenę i taką dostanie jak odblokują w końcu to cholerstwo na FW ;) ok myślę, że nie ma co więcej nudzić w tym temacie, uciekam do ciekawszych zajęć ;)pzdr

Baby_Black27

Szkoda czasu na dyskusję ze ,,znafffcami'',bo Hotel śmierci 1 był niezłą produkcją,ale kontynuacja to jakaś totalna masakra.Nie ma nawet za co dać plusa,bo absurd goni absurd,a scena końcowa z otwartymi tylnymi drzwiami samochodu i Jacobem stojącym za plecami cofającego się Setha to szczyt głupoty i tylko wspominając jakie to lepsze rozeznanie miał morderca w budynku od pracowników kostnicy...

ocenił(a) film na 1
immortui95pl

"Jestem pewien, że niejednemu chłamowi dawałeś wyższą" - zależy co kto rozumie przez "chłam" - rzecz gustu, prawda?

PS. Jestem dziewczyną, a nie kolesiem ;)

Baby_Black27

W takim razie dawałAś :). Chłam to ewidentne niskobudżetowe badziewie bez fabuły i jednym słowem niczego. Czy o tym filmie możesz to powiedzieć?

ocenił(a) film na 1
immortui95pl

Chłam nie musi być niskobudżetowy, a miałam na myśli raczej to, że każdy ma swój gust i dla kogos chłamem może być film, który kto inny oceni na 7/8 gw. Z gustami sie nie dyskutuje, a na FW oceniamy właśnie filmy wg własnego gustu, a nie staramy się przekonać innych, że jest inaczej.

ocenił(a) film na 7
Baby_Black27

Boże, dziewczyno, poproś redakcję, by schowała ten Twój bełkot przed światem. Nic nie wiesz o gatunku, brakuje Ci dystansu, myślisz, że jesteś mądra, a myli Cię ujęcie z lustrem. To naprawdę jest pożałowania godne.

ocenił(a) film na 1
MyNameIsDeath

Tak sie składa, że jestem fanką horrorów i jeżeli bys sobie zadał troszkę trudu i zajrzał na mój profil to byś to wiedział..Zobaczę jeszcze raz te scenkę i jeżeli sie pomyliłam co do lustra to przyznam si,e do błędu, ale nie rozumiem co uważasz za godne pożałowania :) Bo film dupy nie urywa, a widziałam już setki horrorów tych z wyższej półki jak i niszowych nie tylko hamerykańskich produkcji, więc pojęcie w tej tematyce mam i to większe niż Ci sie wydaje.
Podobał ci się film ,jesteś zajarany jak gwizdek - napisz recenzję. Mnie się nie podobał. Pozdrawiam

MyNameIsDeath

Uśmiech z mordy nie znika po tym co Ty piszesz...

Baby_Black27

Nie dopracować, po prostu zrobić normalnie i już było by spoko. No chyba, że to celowe działanie.

ocenił(a) film na 7
ESOX666

"Zrobić normalnie" - profesjonalne słownictwo. Myślisz, że jesteś mądry?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
ESOX666

Dla Ciebie "Pan", cebulaku. Zabrakło Ci argumentów, więc wyjeżdżasz z obelgami? Wracaj do piaskownicy. Cześć!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ESOX666

Dlaczego mylnie sądzisz, że inni są na Twoim poziomie umysłowym?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ESOX666

Dlaczego będąc na poziomie umysłowym jaki przypisujesz innym, chcesz publiczne ośmieszać własną osobę?

karman_fw

Oj mojego poziomu ci nie przypisuję, jest on dla takiego bałwana jak ty nie do osiągnięcia. Wiem, że moja osoba może wywoływać u ciebie śmiech, ponieważ dla tępego matoła mądry człowiek może wydawać się śmieszny.

ESOX666

Dlaczego będąc na poziomie jaki mi przypisujesz nadal masz upodobanie w robieniu z siebie publicznie pośmiewiska?

karman_fw

No ja pier.dolę takie pytanie to mógł jedynie wymyślać pedał podczas chapania dzidy.

ESOX666

Dlaczego sądzisz. że jestem tym co ty?

karman_fw

Nie jesteś kimś takim jak ja, jesteś "tym" pedałem z rozdupconym odbytem.

ESOX666

Dlaczego oceniasz innych według siebie?

karman_fw

Bo tylko ze swojej pozycji mogę widzieć jakie wstrętne i chore są takie pedryle jak ty.

ESOX666

Skoro mylnie uważasz, ze jestem taki jak ty to dlaczego nic nie robisz z tym, aby nie być wstrętnym i chorym?

karman_fw

Nie, nie jesteś taki jak ja, w dupę rypany pedale.

ESOX666

Skoro nie jestem, to dlaczego twierdzisz, że mam twoje upodobania erotyczne?

karman_fw

Moje upodobania nie mają z tobą nic wspólnego, nie przypisuję ci ich, bo wiem, że wy pedały nie lubicie kobiet, tylko swoje śmierdzące pisiory i osrane odbyty.

ESOX666

Skoro nasze upodobania nie mają nic wspólnego, to czemu stale mi przypisujesz swoje upodobania erotyczne i czemu publicznie opisujesz swoje miejsca intymne?

ocenił(a) film na 1
MyNameIsDeath

Z tego co widzę to Ty sie ciągle wymądrzasz i wywyższasz nad tych co mają inne od Twojego zdania na temat filmu :) naucz się tolerancyjności zanim zaczniesz wszystkim naokoło pisac ze sie nie znają na filmach

ocenił(a) film na 3
Baby_Black27

porażka w porównaniu do pierwszej części, przynajmniej dla mnie.
Baby Black27, piszesz, że dałaś 2, a wyświetla się ocena 1. Poza tym zgadzam się z tym, co napisałaś odnoście tego, że na FW ocenia się filmy wg gustu, a nie stara przekonać innych, że nie mają racją. Owszem, zdrowa dyskusja pełna argumentów, gdzie ludzie po prostu przedstwiają swoją opinię i poglądy jest jak najbardziej na poziomie, ale tutaj tego brak, niestety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones