PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31640}

Od zmierzchu do świtu 2

From Dusk Till Dawn 2: Texas Blood Money
4,8 5 251
ocen
4,8 10 1 5251
4,8 4
oceny krytyków
Od zmierzchu do świtu 2
powrót do forum filmu Od zmierzchu do świtu 2

Zamierzają napaść na bank i zgarnąć 5 milionów dolarów. Niestety dla nich, tuż przed skokiem pojawiają się pewne przeciwności.
Sequel z kilkoma miłymi nawiązaniami do części pierwszej. I tak jak w poprzedniej części, wątek kryminalny trzyma formę, podczas gdy horror zaniża ocenę. W moim mniemaniu zabrakło tu humoru który uratował sceny walki w części pierwszej. Tutaj jatka jest mniej emocjonująca. Ogólnie film słabszy od poprzednika, mimo to nadal polecam na odstresowanie wieczorem przed telewizorem. Oceniam na 2 oczka niżej niż część pierwszą, czyli mocne 5.

ocenił(a) film na 5
Mirsh

Też czuć dystans między dwoma filmami, to trochę inna liga. Niestety troszkę się wynudziłem pomimo całkiem niezłej obsady, fabuła raczej średnia, nie jest to film który pochłonął mnie bez reszty. Zrealizowano go poprawnie, ale bawiłem się gorzej niż na pierwszej części, która cały czas puszczała oko do widza i miała dystans do siebie. Tą lekkość było czuć i przez to oglądało się fajnie. Inaczej niż tutaj.

Mirsh

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones