PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31642}

Od zmierzchu do świtu 3: Córka kata

From Dusk Till Dawn 3: The Hangman's Daughter
5,0 3 171
ocen
5,0 10 1 3171
Od zmierzchu do świtu 3: Córka kata
powrót do forum filmu Od zmierzchu do świtu 3: Córka kata

Trzecia część jest lepsza od drugiej.
Bardziej mnie wciągnęło, pomimo, że wampiry wcale nie były chyba wampirami. Bardzo podobna do części pierwszej pod względem finału, ale oglądało się przyjemnie.

użytkownik usunięty
loozack

Oczywiście, że jest lepsza. Dwójka to nieoglądalna sraka z drewnianymi aktorami i żenującym humorem, która nie ma nic wspólnego z pierwszą częścią. Trójka przez niewysoki budżet jest dość tandetna, ale przynajmniej widać, że ktoś miał pomysł bardziej ambitny niż tylko żerowanie na znanym tytule i da się to obejrzeć bez bólu. Zresztą przy powstawaniu trójki brał udział sam Rodriguez.

użytkownik usunięty

też byłem zaskoczony, film jest trochę tandetny, ale fabuła jest dosyć zaskakująca, poza zakończeniem, które jest jak w części pierwszej;
film jest naszpikowany aktorami charakterystycznymi, co daje pozytywny efekt, bo każdy wywiązuje się ze swojej roboty wyjątkowo dobrze (Braga!), realizacyjnie też jest dobrze, dobre ujęcie, obraz jest przefiltrowany i wszystko wydaje się bardzo...pomarańczowe, przynajmniej akcja na zewnątrz; ogólnie polecam, jeśli ktoś polubił pierwszy film;

loozack

OSZALAŁEŚ albo ja jestem kompletnie wyprany z poczucia humoru. Dwójka, choć kiepska jest przynajmniej kompetentna jak na film klasy b z charyzmatycznym głównym bohaterem w interpretacji Roberta Patricka. To kuriozum z kolei (wciąga oddzech) bezsensowne włączenie postaci historycznych(obdarowanie generała wojny secesyjnej prekognacją i nie wyjaśnienie jego taemniczej śmierci), rasistowskie steereotypy latynosow i murzynów (serio w 1999 roku?), aktorstwo, czy raczej jego brak, obecność Rebbeci Gayheart(najgorszej aktorki lat 90. (może poza Tarą Reid i Alicią Witt)), słabe tempo(bo pół horroru bez horroru może zrobić tylko i wyłącznie Quentin Tarantino) i plot twist jak z meksykańskiej telenoweli(więc Salama Hayek z pierwszego filmu, której tutaj nie gra Salma Hayek jest córką wampirzycy i całkiem przypadkiem spotyka ją po latach, mimo, że jej ojciec wcale nie wydaje się poznawać miejsca w którym są wampiry mimo, że miał już z nimi doczynienia(właściwie to gdzie jej ojciec poznał jej matkę- film tego nigdy nie wyjaśnia) i przez całe życie ją bił żeby nie przeszedła na "ciemną stronę mocy"(pięknie obrona znęcania się nad dziećmi) mimo, że to by w oczywisty sposób sprowokowało ją do ucieczki i poszukiwań matki(przepraszam jeśli tu odrobinę pogubiłem się w skałdni, ale jestem naprawdę wzburony)) i naturalnie naprawdę okropne wstawki komediowe (mie mam nic przeciwko naśmiewaniu się z purytan, ale to jest naprawdę słabe) Jedyną rzeczą która ta część robi lepiej od dwójki jest więcej scen z Dannym Trejo, który niestety nie ratuje filmu swoją charyzmą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones