PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8269}

Od zmierzchu do świtu

From Dusk Till Dawn
7,2 153 037
ocen
7,2 10 1 153037
6,6 28
ocen krytyków
Od zmierzchu do świtu
powrót do forum filmu Od zmierzchu do świtu
ocenił(a) film na 7
nudecroft

Powiem Ci że przez chwilę miałam dokładnie takie samo odczucie.W ogóle na początku pomyślałam że przegapiłam moment jak coś ćpali i po prostu im odwala. Byłam zawiedziona, kiedy zdałam sobie sprawę, że to nie dzieje się w ich umysłach. Ale później, powiedzmy po 10 min od 'wejścia' wampirów pogodziłam się z faktem że nie jest to ani film akcji ani kryminał. I dostałam bardzo dobry pastisz :) Wniosek - odpowiednie nastawienie i film można docenić, bo jest za co, ale nie jest to film dla każdego. Myślę że ma wąskie grono odbiorców.

roslinadoniczkowa

Po prostu film zapowiadał się na zupełnie coś innego.

ocenił(a) film na 8
nudecroft

O tym mówili QT i RR. Widzowi ma opaść szczęka. Film byłby jednym z wielu w tamtych latach, a tak jest wyjątkowy. Aczkolwiek wolę pierwszą połowę, bo kocham klimat południkowo-zachodnich stanów. Pustynia, droga, stacje benzynowe, motele, a za wampirami, mutantami etc. nigdy nie przepadałem. To tylko moja subiektywna opinia, bo całość filmu jest na 8/10.

roslinadoniczkowa

Zgadzam się z nudecroft . Do wampirów film był ok. Potem zrobił się film klasy B, których powstaje mnóstwo i które ze względu na głupotę bez polotu można również nazwać pastiszem. Dla mnie udane wersje pastiszy horrorów to "Porąbani" i "Krwawa uczta"

zbych2028

To miło że się zgadzasz :)

ocenił(a) film na 1
nudecroft

moja ocena 1/10 . Tragedia. Nie da sie tego oglądać.

torgal

Czy to możliwe że było aż tak źle?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones