PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606984}
6,1 8 442
oceny
6,1 10 1 8442
Odd Thomas: Pogromca zła
powrót do forum filmu Odd Thomas: Pogromca zła

To przeczytaj sobie książkę...

użytkownik usunięty
marzasz

podejrzewam że książka jest lepsza, a film taki sobie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Bardzo ciekawy post.Pozbawiony sensu i oderwany od rzeczywistości ale bardzo ciekawy.Lubię czasem przeczytać takie inteligentne wpisy wytrawnych znawców kina,które tyle wnoszą na forum.Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
martinpas

Fajnie że lubisz czasem czytać, ale tak nie poprawisz swojej interpunkcji. Popracuj nad światłem międzyzdaniowym. Jeśli autentycznie lubisz takie badziewie to polecam The East. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8

no tak, czepianie sie ortografi przy braku argumentów...

użytkownik usunięty
mortiaris

Argumentów na co?

Też mi si ten film skojarzył z kinem familijnym, takim co to leci w niedzielne przedpołudnia na Polsacie :) Ogólnie to można z nudów obejrzeć, ale jakoś nie trzyma w napięciu.

ocenił(a) film na 6

haha dokładnie xD

ocenił(a) film na 2

Chyba najgorszy film jaki widziałem w tym roku.

per333

per333

moze pozostan przy grach a do filmow wrocisz gdy dorosniesz bez urazy, a tak na marginesie w tym watku ten film jest kiepsko oceniony a na IMDB ten film ma dosyc wysoka note

ocenił(a) film na 2
grzes1962

Czy osoba z niedorozwojem intelektualnym (a ty, Grzesiu, slyniesz na Filmwebie z tego, ze jestes niepelnosprawny intelektualnie) moze kogos urazic?
Z calym szacunkiem. Takie osoby jak ty, ewidentnie uposledzone umyslowo, w realu nie maja lekko, dlatego naszym zadaniem jest zapewnienie wam mozliwie jak najlepszej opieki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones