PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606984}
6,1 8 430
ocen
6,1 10 1 8430
Odd Thomas: Pogromca zła
powrót do forum filmu Odd Thomas: Pogromca zła

Nawet bez problemów produkcyjnych ten film zostałby zesłany prosto na DVD. Ma fatalne dialogi, cierpi na brak tempa, a widoczne znikome zaangażowanie aktorów przekłada się na znikome zaangażowanie widza. Całość zostawia posmak pilota przeciętnego serialu SF, a wrażenia beznadziei dopełnia okropny montaż.

Postawiłbym niższą ocenę gdyby nie naprawdę wzruszające (mnie) i zaskakujące (mnie) zakończenie. Oczywiście ono też jest spartaczone pod względem reżyserii, montażu i scenariusza, ale aż szkoda, że nie kończy lepszego filmu… Oprócz niego w głowie zostanie mi chyba tylko cameo Arnolda Vosloo, maksymalnie dalekie od utrwalonego wizerunku tego aktora.

_Szaman_

Szczerze to jak dla mnie końcówka tez spartaczona. Nie pasowała do reszty tego filmu. A poza tym ta relacja między bohaterami była może w scenariuszu ale na ekranie nie.

ocenił(a) film na 5
Lisa__Rowe

Nic dziwnego skoro Odda grał Tusk a jego dziewczynę laska o wyglądzie zimnej suki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones