PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606984}
6,1 8 442
oceny
6,1 10 1 8442
Odd Thomas: Pogromca zła
powrót do forum filmu Odd Thomas: Pogromca zła

Książka genialna, Zobaczymy jaki zrobią z niej film.
No i jestem ciekawy kto zagra Odda?

anwil12

Adaptacja Odwiecznego Wroga średnio mi się podobała, za to Intensywność i rewelacyjny John C. McGinley - to było coś. Tym razem ma zagrać Dafoe więc pewno też będzie dobrze. A książką bardzo dobra to fakt :) Koontz ma niewiele słabych pozycji ;)

axe_3

Ja natomiast za Koontzem nie przepadam (chociaż czytam jego książki z nudów, bo mam ich sporo :)), "Odd Thomas" to właściwie jedyna jego książka, która mi się podobała. I dlatego właśnie trochę się martwię jak wypadnie ta ekranizacja, mam nadzieję, że nie zrobią z Odda jakiegoś superbohatera ratującego świat...

axe_3

Adaptacja Odwiecznego Wroga to jakaś profanacja!

ocenił(a) film na 7
anwil12

Mi najbardziej podobała się ksiażka "Braciszek Odd" niech jej zrobią adaptacje filmową :)

CukierekOlunia

najlepsza pierwsza część, moim skromnym zdaniem

ocenił(a) film na 7
kryjab20

Zgadzam się. Niestety im dalej tym gorzej, szczególnie "Odd Apocalypse" nie przypadło mi do gustu.

ocenił(a) film na 5
anwil12

Niestety nie podzielam waszego zdania ... 'Odd Thomas' jest najgorszą ksiażką jaką czytałam Koontza ... Jednak jestem bardzo ciekawa filmu. Mam nadzieje, że nie będzie to kolejna marna ekranizacja jego książki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones