PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606984}
6,1 8 443
oceny
6,1 10 1 8443
Odd Thomas: Pogromca zła
powrót do forum filmu Odd Thomas: Pogromca zła

Własnie obejrzałem Odda Thomasa, na motywach Koontza. Szczerze mowiac troche sie obawiałem, bo w pamieci mam poprzednie, skopane ekranizacje, ktore nijak sie miały do ksiazek. Ekranizacja Odd Thomas - rewelacja. Swietnie dobrani aktorzy, zwłaszcza tytulowy (Odd. wczesniej kojarzylem tego aktora tylko ze Star Treka, wiec nie bardzo moglem go sobie wyobrazic w tej roli, a tu prosze - wpasował sie jak ulał). fajny scnariusz, choc oczywisice nieco zminiony, dobra muzyka, ale przedewszystkim KLIMAT, a wiec to co w ksiazkach Koontza najwazniejsze. Rezyserowi udało sie oddac klimat ksiazki w filmie, za co duze brawa, bo jego poprzednicy w innych ekranizacjach kompletnie tego nie czuli.
Summa sumarum : 9 / 10.

greg412

Namówiłeś mnie. Jeden problem, w kinach nie widać tego filmu, albo skrupulatnie się przede mną ukrywa.

ocenił(a) film na 10
KyrieAnn

U nas nie bylo tego w kinach, z tego co wiem, jedynie w Stanach, a zaraz potem film trafil na rynek dvd/bluray.

KyrieAnn

znajdziesz go w sieci, ale nie na polskiej stronei

greg412

zgadzam się, świetna ekranizajca ksiazki Koontza, szkoda, ze nie był grany u nas w kinach...

elizabethwesolowska

W stanach był tylko na jakimś festiwalu. Jedynie na Węgrzech go dali na dvd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones