PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606984}
6,1 8 442
oceny
6,1 10 1 8442
Odd Thomas: Pogromca zła
powrót do forum filmu Odd Thomas: Pogromca zła

uważam - rozczarowaniem. Fabuła jest świetna ale została zepsuta trochę. Końcówka filmu na
szczęście nie została zmieniona ....!!! Aktorstwo troche jak z High School Musical :) Ale podoba mi
się rola Yelchina :) Daje 5, jestem trochę zawiedziona.

ocenił(a) film na 5
sabina_m

Nie wiedziałem nawet że film jest na podstawie książki, Zazwyczaj reguła się sprawdza: książka lepsza niż film a sam film... nudnawy. Nie spodziewałem się mocnego thrillera, to co zobaczyłem to mdła bajka na dobranoc. Sam pomysł dobry ale wykonanie słabe. Po wielu nad pochlebnych nad wyraz opiniach poczułem rozczarowanie. Sam Willem Dafoe nie zdołał uratować mnie przed wrażeniem znużenia w tym filmie. Jest potencjał z którego można wykrzesać bardzo wiele. Być może książka jest lepsza. Nie ma tragedii ale do szału to jest mu daleko. Dostaje ode mnie 5.

ocenił(a) film na 5
JetBlack

*po wielu nad wyraz pochlebnych

sabina_m

To ja sobie chyba odpuszczę, bo dla mnie już książka była rozczarowaniem.
Lubie Koontz'a ale seria o Oddzie jest bardzo słaba...

ocenił(a) film na 6
sabina_m

6/10 dla filmu 8/10 dla serii książkowej, którą sobie bardzo cenie za niepowtarzalny klimat. Nie oczekiwałem thrillera jak autorka tematu, bo sama książka jest z pogranicza gatunków i na pewno nie jest to typowy thriller w stylu Kinga, czy innych książek Koontza. Ale w filmie jednak brakuje tego czegoś co mnie urzekło podczas czytania kolejnych części, mimo, że jest w miarę wierną adaptacją. Nie odradzam jednak seansu - raz można zobaczyć, szczególnie jeśli ktoś nie czytał pierwowzoru.

ocenił(a) film na 7
sabina_m

lubię serię o Oddzie, jak i pozostałe powieści Koontza, ale niestety filmem jestem trochę rozczarowany. czegoś mi tu zabrakło.
aktorstwo na niskim poziomie, za to dobra realizacja. myślę, że gdyby film był trochę dłuższy, byłby lepszy
ocenię trochę nad wyrost ze względu na Koontza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones