PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9549}

Odkąd cię nie ma

Since You've Been Gone
5,5 346
ocen
5,5 10 1 346
Odkąd cię nie ma
powrót do forum filmu Odkąd cię nie ma

Czy ktokolwiek się orientuje, gdzie można obejrzeć ten film?

marsjanla

Teraz w środę na TVP 2.

gibol1412

potwierdzam :)
dzisiaj o godzinie 20.25 i z piątku na sobotę w nocy godz. 2.25

murjad

Oglądałam dość nieuważnie licząc, że będzie łatwo dostępny w sieci, a tu lipa:/ Myślałam, że będzie bardziej popularny, w końcu było troszkę znany twarzy. Szkoda, że powtórka jest tak późno w nocy.

ocenił(a) film na 7
m_a_c_88

"Szkoda, że powtórka jest tak późno w nocy."

Ależ żyjemy w drugiej dekadzie XXI stulecia. Dostępne są wszak technologie zapisu obrazu i dźwięku które pozwalają obejrzeć nie w czasie rzeczywistym lecz wtedy, gdy mamy czas wolny.
W przypadku przedmiotowego filmu, nadawała go TVP2 HD. I tym razem "dwójka" była na tyle łaskawa, by zaoferować widzom wybór wersji językowej. Raz zarejestrowawszy rzecz całą na twardym dysku zewnętrznym podłączonym (za pomocą USB) do dekodera naziemnej telewizji cyfrowej - można ją potem odtwarzać w wersji dowolnej spośród tych, które były dostępne w czasie emisji na żywo: z lektorem bądź bez, z polskimi napisami bądź bez.

ocenił(a) film na 7
murjad

Raczej z czwartku na piątek w nocy. Potwierdzam, bo właśnie skończyłem oglądać :D

Victor_

Również potwierdzam. Trochę oglądałam, trochę przysypiałam;p

marsjanla

Dziś na TVP2 o 1.10.

marry222

Za przeproszeniem- no bez jaj, cóż to za dziwaczne godziny emisji, znowu prześpię połowę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones