PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40522}
4,8 1 251
ocen
4,8 10 1 1251
Odkupienie: Kickboxer 5
powrót do forum filmu Odkupienie: Kickboxer 5

Jedynka i piątka tak samo dobre? Ludzie! Ten film jest tak śmieszny i żenujący, że ledwo obejrzałem go do końca! Zrobiłem to z dwóch powodów, dla Marka Dacascosa i Rulan Booth. Boże ci gangsterzy zachowują się jak idioci, przecież to gówno czasami podchodzi wręcz pod komedię, a nie kino kopane.
Nie wiem jak Dacascos mógł się zgodzić na rolę w czymś takim. Cenię go bo to dobry aktor i znakomity misrz sztuk walki, ale nawet tutaj, w jego wykonaniu, walki są tak niemiłosiernie sztuczne, że ja wymiękam. Mam wszystkie Kickboxery i do tej pory myślałem, że najgorszą częścią była czwarta, ale w piątej to już przegięcie.
Dla porównania, czwórka ma denną fabułę, ale choreografię walk bardzo dobrą. Tutaj to jedno wielkie dno. Podobały mi się tylko dwa elementy. Trening Dacascosa (choć chwilami strasznie naciągany) i muzyka. Poza tym nie ma o czym mówić. ABSOLUTNIE NAJGORSZA CZĘŚĆ SERII!!!!
Nie dziwie się, że już później nie było takiego, który zdecydowałby się nakręcić następną, bo to co pokazano w piątce to istne bagno i dno.
Jestem fanem kina kopanego od wielu, wielu lat i lubię Van Damme'a, Lee, Li, Chana i Dacascosa również, ale naprawdę nie często zdarza mi się obejrzeć taki syf i naciągane walki, że o IQ i zachowaniu zbirów nie wspomnę. ŻENADA! DO JEDYNKI TO "DZIEŁO" SIĘ NIE UMYWA W ABSOLUTNIE ŻADNYM STOPNIU! Dotychczas twierdziłem, że Sasha Mitchell walczy sztucznie, ale zmieniam zdanie! Kickboxera 4 można spokojnie "przełknąć", a tego prawie się nie da oglądać.
ABSOLUTNIE NIE POLECAM!!!!

Mr_Mangas

Mr.Mangas popieram Cie w 10000 proc ten film to kaszana - omijać szerokim łukiem tyle mam od siebie do powiedzenia bo już to co chciałem wiecej dodać to jest przez Ciebie do sedna ujęte pozdrawiam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
totall

To ze cI testy gimnazjalne zle poszly nieupowaznia cIE do tego ze mozesz uzywac wulgarnego slownictwa w stosunku do innych uzytkownikow

ocenił(a) film na 1
totall

totall.rozpierd

Po pierwsze, synku jestem już po studiach. Po drugie, wyraziłem swoją opinię na temat tego filmu, a do tego mam prawo, gdyż żyjemy w demokratycznym państwie. Po trzecie, gdzie ja napisałem, ze użytkownikom NAKAZUJĘ nie oglądanie tej produkcji?? Nie przypominam sobie takiego stwierdzenia w swojej wypowiedzi, napisałem, że ABSOLUTNIE NIE POLECAM, a to jest wielka różnica. Mniemam zatem, że nie wiesz czym jest czytanie ze zrozumieniem?
A na koniec po czwarte: "a twoje zdanie to daleko w D............ mamy wszyscy" Ekhem! chłopaczku, od kiedy TY JESTEŚ WSZYSCY?? Masz zaburzenia osobowości, czy tylko mi się zdaje? Jeśli jednak jesteś w dobrym zdrowiu psychicznym (a mam taką nadzieję), to nie waż się mówić za WSZYSTKICH, bo nikt ci nie dał prawa przemawiania w imieniu kogokolwiek poza własnym, więc racz powściągnąć swoje chamstwo i mów za siebie.

Mądrości sobie i Wam (użytkownikom) życzę!

Mr_Mangas

i na dodatek do Ch... wacława uśmiercili ostatniego Sloan'a i co to ma być za odkupienie , uważam ze ten film powinien firmować zupełnie inny tytuł gdyby nie krótka wzmianka o śmierci Davida Sloan'a Film psuje sage Kickboxerów tyle ode mnie

marcinczernia

Dokładnie,az mi sie chciało płakac ze Sloan zginął tu,uwielbialem wszystkie czesci oprocz 4...I ze wszystkich userow popieram jak najbardziej ''Mr'' bo miał racje i tyle,to wogole bez sensu,ze w 1 czesci oni chodzą tam i mowia ze miales fajnie z mamą w belgi,a że on żył z ojcem w ameryce,i że oni mają tylko siebie,a jak oglądam 2 czesc to nagle widze,że oni mają braciszka jakiegos...a zauważyliscie ze w 1 czesc to ERIC jest mistrzem i wogole-a tong po prawie go zabił...zaś KURT nie umiał duzo i w 3 MIESIĄCE tak sie rozciągnoł i nauczył muay thai-i pokonał tong po! bardzo dziwne...5 cześć troche bardzo ciągnieta jest,po co zabijali Sloan'a...;/

marcinczernia

A dlaczego inny tytuł ? i ja sie dziwie ze na poczatku 5 cżesci nie pokazali Davida Sloana walczacego z najemnikami Negale tylko pokazali jakies cienie ktore walczą co by szkodziło pokazac Davida Sloana.

marcinczernia

Dlaczego twierdzisz ze psuję sage Kickboxerów.

Mr_Mangas

Ciekawe cjakby wyglądałą 6 częsc Kickboxera jakby ja zrobili po 20latach skoro w 5 usmiecono Davida Sloana to 6 była by o jego synie co sadzisz o 6 częsci w której głownym bohaterem byłby syn Davida Sloana uczący w szkole Davida i jego wujków??

hubi1994

będzie 6 cz.pt. City of Blood z Sashą Michell a wątek cz.5 jest yy będzie wogóle pominięty Xian też powraca robią nawet remake'a Kickboxera z 1989r.

marcinczernia

To w takim razie jak ten wątek z czesci 5 zostanie pominiety to jak wytłumacza widza smierc Davida Sloana co im powiedza?,przeciez on umarł mogli by zrobic 6 czesc osynie Davida Sloana dobre by to było i syna by trenował Mattt Reves[grany w 5 czesci przez Marka Dacascoa] i Xian, nigdzie nie ma napisane jak sie nazywał aktor który grał Davida Sloana,bo w 5 czesci [w ameryce zatytułowanej odkupienie u nas kickobxer 5 odkupienie],David Sloan pojawia sie jako sylwetka[tam jest tylko pokazany cien aktora ktory gra Davida Sloana]oni to zrobili po to aby nie pokazac twarzy aktora ktory grał Davida bo ten aktor mial taka sama sylwetke jak Sasha Mitchell ale nie był do niego z twarzy podobny i ludzie by skojarzyli on nie jest ani troche podobny do Sashy Mitchell,na stronie Geoffa Medda był pkokazany aktor ktory w 5 czesci grał Davida Sloana.

hubi1994

Ale beka,jeszcze po tylu latach tu zaglądacie:) . Po 6 latach ciężko o zmianę zdania nt. tego filmu . Kaszana,i gwódź do trumny zajebistej serii . Ciekawe są zapowiedzi nowych kickboxerów ,ponoć remake pierwszej części i kontynuacja ostatniej mają się pojawić w krótce,ktoś coś słyszał na ten temat?

logos1996_1996

Ostatniej czyli piatej? jak to ma byc 6 czesc kickboxera jak w 5 David Sloan został zabity wiec lepiej by było jakby zrobili 6 czesc o synu Davida Sloana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones