PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=153009}

Odkupienie

Redemption: The Stan Tookie Williams Story
7,2 4 120
ocen
7,2 10 1 4120
Odkupienie
powrót do forum filmu Odkupienie

ale ogolnie film jakos nie powala na kolana, ot taki typowy telewizyjny poziom, dlatego tylko 7
jestem zwolennikiem kary smierci, zwlaszcza zamiast dozywocia, bo nie ma chyba wiekszego marnotrawstwa kasy niz utrzymywanie przestepcow kilkadziesiat lat bez celu, to sa ogromne koszta, ktore mozna by przeznaczyc chociazby na leczenie chorych dzieci, edukacje itp
ale w tym przypadku, kiedy wiezien zza krat moze zrobic cos dobrego jednak mogli mu zamienic smierc na dozywocie, tak wiec big FU dla szwarcenegera

ocenił(a) film na 8
uncut

Jak dla mnie film bardzo dobry. Dobry scenariusz napisało tak naprawdę życie więc nie mam co się tutaj rozpisywać nad nim. Choć myślę, że można się było pokusić o dodanie kilku scen więcej z przeszłości Tooki'ego. Być może dodałoby to jeszcze kolorytu filmowi i pokazałoby troszkę tą ciemną i brutalną stronę Tooki'ego. Ale i taki muszę pochwalić za udane pokazanie pozytywnej transformacji głównego bohatera, która jest dość poruszająca. Zgodzę się bez wątpienia, że aktorsko świetnie zagrał Foxx. Podobała mi się również ścieżka dźwiękowa, która idealnie komponowała się z całym filmem. Bez wątpienia film jest godny polecenia. Osobiście mnie się bardzo podobał i zmusił mnie do pewnych refleksji, a to przecież jest główne przesłanie dramatów. Ode mnie ocena 8/10 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones