PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=153009}

Odkupienie

Redemption: The Stan Tookie Williams Story
7,2 4 120
ocen
7,2 10 1 4120
Odkupienie
powrót do forum filmu Odkupienie

przez którego zginęło mnóstwo ludzi.Tak że tych przypadkowych ofiar strzelanin w śród których były kobiety i dzieci.Bohater lewactwa i pożytecznych idiotów z hollyshithod.Nie mogłem uwierzyć że nawet był brany pod uwagę do literackiej nagrody Nobla.Za napisanie jakiejś żałosnej książeczki dla dzieci.To pokazuje jak teraz Nobel jest gówno warty.Arnie dobrze zrobił.Bambus trafił miejmy nadzieje do piekła.A obrońcom polecam poszukanie na necie zdjęć Koreańskiej pary które ten śmieć rozwalił w sklepie.

ocenił(a) film na 9

Temu "śmieciowi" należy się szacunek, więc zamknij mordę, rasisto. Zrobił więcej podczas pobytu w więzieniu niż ty zrobisz przez całe życie.

ocenił(a) film na 7
divajd

http://www.documentingreality.com/forum/f10/pictures-stanley-tookie-williams-mur der-victims-8309/ masz imbecylu,zobacz sobie a potem się wypowiadaj

zgadzam się z przedmówcą. widać, że sam pewnie jest nie lada skur** który albo zlał szkołe albo leje własne dzieci.

ocenił(a) film na 5
vasil_zajcev

tja szacunek bo byl bandyta i morderca ale w wiezieniu postanowil ze bedzie dobry i napisal dla dzieci ksiazeczke?
tez mi wyczyn

obejrzyjcie sobie film z tupac'iem i rothem, "grindlock'd"; w tym filmie graja cpunow ktorzy chca sie dostac na odwyk i koles w okienku drze sie na nich czy caly swiat ma stanac na glowie i wszyscy maja sie przejmowac tym ze po latach cpania nagle chca sie zmienic
tak samo jest w tym przypadku, dlaczego po latach bycia gangsterem koles jak juz wiadomo ze go zabija mowi ze chce byc dobryi pisze dla dzieci ksiazeczke to caly swiat go zaluje i mu klaszcze??

to ze koles sie zmienil i napisal ksiazke nie czyni z niego bohatera
gdyby to moja rodzine zabil to ksiazeczka dla dzieci by nie sprawila ze poczuje sie lepiej ani nie przywrocilaby im zycia
oto co takie filmy robia ludziom z mozgu, teraz banda gowniarzy uwaza ze to bohater

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones