PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=153009}

Odkupienie

Redemption: The Stan Tookie Williams Story
7,2 4 119
ocen
7,2 10 1 4119
Odkupienie
powrót do forum filmu Odkupienie

Dziś tj 13 grudni 2005 główna postać filmu czyli Tookie została poddana egzekucji poprzez śmiertelny zastrzyk. Egzekucja odbyła się kilka minut po północy z 12 na 23 grudnia czasu w LA, pół godziny później stwierdzono zgon...
Obawiam sie ze Tookie mół byc nie winny :((((((

___x___

W pełni się z Tobą zgadzam. Śledziłem od dłuższego czasuzadrzenie jakie byly poprzedzone egzekucją.

___x___

Niewinny? Chyba kpisz. Zabił z zimną krwią i otrzymał karę adekwatną do przewinienia.

Pawuloniasty

co nie zmienia faktu że się OGROMNIE zmienił. co moża było uwględnic i dać mu dożywocie i pozwolić dalej docierać do zepsutej młodzieży. ale po co jak można zrobić zastrzyk i zabić..

MarioLo_filmweb

Zmienił, może tak, może nie. Co nie zmienia faktu, że z zimną krwią zastrzelił ludzi i im nikt już życia nie wróci.

Pawuloniasty

zgadzam się ale tu chodzi o to że do wielu jeszcze mógł dotrzeć i zapobiec pewnym zabójstwom. o to mi chodzi.

MarioLo_filmweb

Przynajmniej nie będzie za darmo żarł i spał w więzieniu.

malolmalol

aż taki jesteś płytki? uważasz że nie ma szansy dla człowieka który naprawdę się zmienił ?? Ba! zmienił przy tym myślenie podobnym jemu i zapobiegł rozlewom krwi, uważasz że nie należy się takiemu łaska?

MarioLo_filmweb

Ciekawe, czy by się zmienił, gdyby go nie złapali, płytkarzu? A tak miał wizję kary śmierci, to się zmienił z nadzieją na ułaskawienie. Skórę ratował i tyle.

MarioLo_filmweb

Zgadzam sie w 100 procentach.Ok zabil ale hak jego kara sie ma do piepr pedofili ktorzy wychodza na wolnosc i dalej gwalca niemowlaki?A tak On aie zmienil i mogl czynic dobro.Bezsensowna smierc.Tyle.

Aleksandra_Olsztyn

Dokładnie. a malomalol , oby ciebie spotkała taka sama "sprawiedliwość", niech karma będzie twoim sędzią.

ocenił(a) film na 7
Pawuloniasty

Nie ma to jak odpowiadać na 9 letni post

Pawlak365

Nie ma to jak odpowiadać na 2-letni post. Odpowiedziałem nań bo wówczas o sprawie Williamsa było głośno i ważyły się jego losy.

ocenił(a) film na 7
Pawuloniasty

Ważyły się jego losy w 2014 ? Co ty gościu ćpałeś ?

Pawlak365

Czy to koorwa ważne? Pisałem o nim i tobie nic do tego. Kropka.

ocenił(a) film na 7
Pawuloniasty

Zmień dilera . Nie pozdrawiam .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Pawuloniasty

Inteligentna odpowiedź kogoś na poziomie

ocenił(a) film na 9
Pawlak365

Tak czy siak. Ani ''Tookie'' nie miał prawa odbierać życia ludziom ,których zabił ani oni nie mieli prawa odebrać życia jemu. ''Nie Ty je dałeś nie Ty odbieraj'' ! Uważam ,że ludzi zwyrodniałych powinno się nie wiem zsyłać do miejsc gdzie żyją sami psychole i pozostawić ich samym sobie. Nie trzeba chyba pisać co by tam się działo.

ocenił(a) film na 4
cebul_297

Mieli prawo. Popełniając z premedytacją zbrodnię, za którą grozi kara śmierci, taki człowiek sam skazuje się na śmierć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones