PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=246779}

Odliczanie

Lichnyy nomer
6,0 801
ocen
6,0 10 1 801
Odliczanie
powrót do forum filmu Odliczanie

1.To Czeczeni są tymi złymi ludźmi,dla których nie liczy się nic innego,oprócz sławy i rozgłosu
2.współpracują z radykalnymi Muzułmanami.
3.Zabijają swoich,bez mrugnięcia okiem.
4.Czarnoskóry generał Amerykański,bo przecież Rosjanie(pisząc Rosjanie mam na myśli ludzi rządzących tamtym krajem) kochają czarnoskórych
5.Rosjanin(jakiś naukowiec) mówiący....bomba....Nowy Jork...zginą Amerykanie.Przecież Rosjanie kochają Amerykę
6.Radiowozy niemieckich marek

Jeżeli ktoś daje temu filmowi,więcej niż 1 to jedyną komórkę jaką ma to tą dzwoniącą

ocenił(a) film na 1
karol_o7

Pisałem na poważny temat,więc muszę coś sprostować(w innym wypadku pewnie miałbym to gdzieś).Piszemy amerykański generał,a nie "Amerykański..."
Te wysokie oceny które dajecie temu filmowi to ciche poparcie,dla działań Rosjan w Czeczeni,Gruzji,płn. Osetii.Jak byście ocenili film wyprodukowany przez Niemców,mówiący że to Żydzi i Polacy byli winni złu całego świata i należało ich wymordować,a Hitler był kochającym,pokojowo nastawionym człowiekiem do całego świata? Jeżeli przynajmniej jedna osoba po przeczytaniu mojego komentarza przejrzy na oczy i zamiast oceny 5 czy 6 da temu filmowi 1 to będę zadowolony.Chodź tak naprawdę nie chodzi tu o durną ocenę.

karol_o7

Zgadzam sie z tym, co piszesz i tak samo oceniam ten film. Niestety wiekszosc osob, ktore go ogladaja, nie zna faktow i nie zna prawdy i co stoi za tym filmem. Nie badaja jego konstrukcji i przeslania ideologicznego, tylko szukaja strzelanki o "terrorystach" i akcji.

Mam jednak nadzieje, ze nasze wpisy przekonaja co najmniej kilka osob by sie zastanowily i po obejrzeniu siegnely do niezaleznej literatury spisanej przez osoby, ktore widzialy jak wygladala akcja sluzb rosyjskich i zachowanie zamachowcow podczas zamachu na teatr w Moskwie.

Zamach w Moskwie to czesc szerszego konfliktu miedzy Rosja a Czeczenia oraz miedzy roznymi grupami interesow, w ktorym glowna ofiara jest narod Czeczenii, z ktorego pozostalo juz niewielu...

ocenił(a) film na 8
karol_o7

Żenada!
Czytam niektóre komentarze i czuję się mocno zażenowany!
Jeżeli oceniacie film przez pryzmat faktów i historii to możecie mu wystawić niską ocenę jeżeli uznacie że to czeczeni są źli w tym filmie - A NIE RADYKALNI MUZUŁMAŃSCY TERRORYŚCI, który niestety wykorzystali bojowników czeczeńskich do własnej sprawy! natomiast czy film jako film mógł się podobać?
Gdzie nam polakom do takiego kina???
Najlepszym przykładem jest żenujący film "Wojna polsko-ruska"...

karol_o7

No to teraz ja :) Chociaż nie oglądałem tego filmu.
1. Tacy są Czeczeni ruskie Polacy w każdym narodzie tacy są myślę ze sie czepiasz.
2. To już przykład kompletnej niewiedzy i wypisywania bzdur!! Oczywiscie ze Czeczeni współpracują z radykałami muzułmańskimi i to od wielu lat radzę poczytać zamiast się czepiać
3. Ojej jaka tragedia zabijają ludzi w filmie sensacyjnym, to może pooglądać Reksia?? tam nikogo nie zabijają nawet z mrugnięciem okiem
4. Oglądałem juz więcej niż dwa amerykańskie filmy w których jakiś Bambo był prezydentem, a co dopiero gemnerałem.( CHociąz mi się to tez średnio podoba czarny w filmie powinien ginąć pierwszy albo najstraszniej :P)
5. Tu nie wiem o co chodzi więc sie nie wypowiem.
6. Po Petersburgu jeżdża policyjne Audi TT uspokuj sie człowieku komuna tam już też upadła, już nie jeżdża łady po ulicach!!

Nie lubie ruskich jak chyba wszyscy ale jak tweirdzisz stary że Czeczeni są dobrzy i bez winy to po prostu sie nie znasz i powtarzasz propagandę telewizyjną która NAPRAWDĘ jest stronnicza.Doczytaj. I jeszcze jedno najważniejsze to jest forum filmowe a nie polityczne do cholery oceniamy filmy a nie to czy CZeczen powinien być dobry czy zły!!

ocenił(a) film na 6
lwidz

Chciałbym, żeby nasi kręcili taką propagandę :D

ocenił(a) film na 8
Coroner

Ten film to nie jest dokument i wymaga spojrzenia z odpowiednim dystansem. Wysokobudżetowa produkcja, utrzymana w nieco naiwnym tonie (co zresztą jest dość typowe dla tego gatunku).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones