PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754273}

Odlotowa przygoda

Atrapa la bandera
6,3 2 691
ocen
6,3 10 1 2691
Odlotowa przygoda
powrót do forum filmu Odlotowa przygoda

Niestety, ale irytowały mnie bądź były mi obojętne wszystkie postaci (może poza komicznym jaszczurem), gdyż każda była bardzo schematyczna. Identycznych bohaterów prezentowano nam już w dzieciątkach animacji i filmów. Po raz kolejny mamy więc ironiczną, ale inteligentną dziewczynę, zwykłego, choć odważnego głównego bohatera, który jest młodziutkim nastolatkiem, śmieszne zwierzątko i chłopaka-speca od gadżetów technologicznych. Antagonistą oczywiście musi być szaleniec pragnący zysków i sławy. Ale tym razem przesadzili, bo zrobili z niego dodatkowo mordercę, który brnie w swój plan bez żadnego powodu, po prostu ma takie widzimisię. W życiu nie dosięgła go żadna trauma.

Pomysł fajny na fabułę, ale niewykorzystany dostatecznie, wiele motywów pojawiło się nie wiadomo po co, np. informacja, że pomocnik tego miliardera jest robotem (może to miało być nawiązanie do "Terminatora", ale nie pasowało do filmu o locie na Księżyc).

Mimo że to animacja dla dzieci, mogli nie powielać tego samego schematu znanego z wielu filmów sf, czyli dźwięku rozchodzącego się w kosmosie. Na Księżycu też zapomnieli, że grawitacja jest słabsza niż na Ziemi. Dziwnie to wygląda, skoro przy komunikatach Ziemia-Księżyc i procedurach lotu tak bardzo się postarano, by wypadły rzeczywiście.

Anna_Sandstorm

Pani mądralińska się znalazła:-) Wypunktowałaś film jakbyś była hejterem na etacie. Tylu " mądrości" to dawno w żadnym poście nie widziałem . To źle , tamto też , to głupie a to irytujące...Ktoś ci zapłacił żebyś skopała ten film?? C

Jaberwoocky1

Jeszcze jedno ---film jest kapitalny a ty jesteś durnym trolem lub jak wolisz głupią gęsią

Jaberwoocky1

Nie. Pani u góry ma rację, a film nie jest kapitalny, nie jest nawet przeciętny, a słaby. ;)

Ivelise

No jasne --- wy " babeczki" musicie się trzymać razem :-) Podtrzymuję swoje zdanie odnośnie filmu jak i autorki postu.

Jaberwoocky1

Wymień mi w podpunktach czemu mamy uważać ten film za kapitalny.

Ivelise

Napisałem komentarz do filmu. Poszukaj sobie .

Jaberwoocky1

Nie będę przekopywać całego forum. Możesz to równie dobrze wkleić tutaj.

Jaberwoocky1

Każdy ma prawo do własnego zdania niektórym się ten film nie podoba a niektórym się podoba to chyba normalne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones