PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632814}

Odmieniec

White Frog
6,9 4 113
ocen
6,9 10 1 4113
Odmieniec
powrót do forum filmu Odmieniec

Uwielbiam filmy które poruszają tak wiele punktów widzenia bo to nie jest film tylko o homofobi , ale
ogólnie o całej akceptacji lub jej braku do tych którzy są inni , co więcej poznajemy punkty widzenia
tradycyjnych rodziców , bogatych żyjących pieniędzmi przyjaciół i ich bliskich jak i osób obcych które
różnią się od siebie , czasem się zmieniają czasem dostrzegają to czego wcześniej nie widzieli a
jeszcze czasem pozostają nie zmienne , to mi się podobało najbardziej w tym filmie bo sama
historia nie jest za ciekawa ale przesłanie , z tak różnych punktów widzenia , pokazuje jedno
akceptacja każdego geja lesbijki osób upośledzonych czy innych w dowolnym znaczeniu tego słowa
jest bardzo ważna i potrzebna w dzisiejszym świecie a w Polsce to już szczególnie :)

StargardX

Zgadzam się tobą w 100% -tach. Film jak najbardziej ma pozytywne przesłanie w sobie:)

ocenił(a) film na 7
StargardX

Ja również się zgadzam. Bardzo ciekawy, wzruszający i porusza wiele istotnych kwestii.

ocenił(a) film na 5
StargardX

Przeczytałem treść Twojej wypowiedzi i przychylam się do niej lecz sam film uznaję jako średni - 5/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones