PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797695}
4,8 6 318
ocen
4,8 10 1 6318
4,1 15
ocen krytyków
Odnajdę cię
powrót do forum filmu Odnajdę cię

Powiem wreszcie tak - mam naprawdę serdecznie dosyć genderyzacji kobiet. Czy może mi ktoś polecić dobry film w którym kobieta jest kobietą, a nie wulgarnym, powykrzywianym babolem? Oto kolejny obraz polskiej kobiety "walczącej" o to, żeby być mężczyzną - ... palącej, pijącej i lejącej facetów. Żeby być przekonującą ton głosu musi być też zawsze odpowiedni - czyli męski, a język kibolski. No i rzecz najważniejsza - wyzwolona kobieta to kobieta samotnie wychowująca córkę, która w wieku dziecięcym potrafi już zrobić 40 pompek! Litości :)

Sama fabuła filmu beznadziejnie schematyczna - policjantka z problemami rodzinnymi, ścigająca jakiegoś tam mordercę, zły mąż, smutny kochanek, ona też smutna, porwanie córki, ple, ple, ple, przewidywalny, banalny koniec z wyjątkowo idiotyczną sceną - czyli miną głównej bohaterki. Aktorzy bez charakterów, sceny strzelanin i bójek na żałosnym poziomie, muzyka i dźwięk - tragedia. Nie wiem po co ktoś robi takie filmy i na co liczy? Chyba na Oscara, bo są to filmy typowo amerykańskie pod względem fabuły. A przecież jest tyle ciekawych innych tematów do zrobienia filmu na jakimś przynajmniej średnim poziomie. Po co tworzyć takie żenujące głupoty i na siłę robić z Polski Amerykę - to jest wręcz komiczne. Z Ewy Kaim nie zrobisz Lary Croft...

ocenił(a) film na 8
mordachamordasinski

Kolego, chcesz kobiety? To wyjdź z piwnicy, umyj się, obetnij włosy, zgól stulejarską namiastkę brody i może coś z tego będzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones