PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797695}
4,8 6 313
ocen
4,8 10 1 6313
4,1 15
ocen krytyków
Odnajdę cię
powrót do forum filmu Odnajdę cię

Jak w kinie zobaczyłem zwiastun to poczułem tylko jedno: żenadę. Serio, tak beznadziejnego zwiastuna już dawno nie widziałem.

conti01

Również jestem po zwiastunie i mam takie same odczucie - amatorka. Sceny walki/uderzenia jak z domowych produkcji. Miejmy nadzieję, że film będzie lepszy...

qyntelwoods

Taa. Sceny walk słabiutko wyszły. Mnie zwiastun też nie zachęcił do pójścia do kina.

ocenił(a) film na 6
conti01

Oj muszę się zgodzić. Sam film już widziałam i naprawdę dobrze mi się go oglądało, ale jak po czasie zobaczyłam zwiastun to sobie pomyślałam, że większej antyreklamy nie mogli sobie zrobić.
Jak dla mnie powinni być bardzo powściągliwi w trailerze, tylko rozbudzić apetyt, a nie pokracznie pokazywać większość fabuły, ugh...

ocenił(a) film na 3
conti01

Film na równie wysokim poziomie co trailer.

ocenił(a) film na 5
orzeh8

Może nie był az tak zły, niemniej fabuła kupy sie nie trzyma, a to podstawa i nie uratują filmu aktorzy ani sceneria. Młoda Zofia grała fajnie, Ewa Kaim też. Mężczyźni wypadli bladziej;)

ocenił(a) film na 1
conti01

Jak dla mnie film tragedia, nudny, kupy się nie trzyma.... nie polecam. Ludzie wychodzili W trakcie seansu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones