PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=353455}
7,5 16
ocen
7,5 10 1 16
Odnaleziony skarb
powrót do forum filmu Odnaleziony skarb

Witam,
od kilku lat poszukuję filmu Odnaleziony skarb i oprócz płyty DVD na amazonie w języku węgierskim nigdzie więcej nie znalazłam. Wiem, że posiadam ten film na kasecie VHS z lektorem polskim, ale odtwarzacza brak, a i możliwe, że kaseta już się popsuła (ma ponad 20 lat). Proszę o jakieś wskazówki.

Pirotess_2

Cześć :) Masz wersję z lektorem? Ja mam na kasecie VHS z dubbingiem polskim, nagrane jakieś 15 lat temu :d Odtwarzacz video mam chyba sprawny, przynajmniej jeszcze w zeszłym roku oglądałam. Miałam już jakiś czas temu przegrać wszystkie bajki z kaset, tylko boję się, że mi je zniszczą, a mam tam kilka fajnych rzeczy. Zobaczę w święta co da się zrobić w tym temacie :)

ocenił(a) film na 9
zodiaque5

Hej :)
Mam z lektorem, wersję angielską, gdzie Szaffi to Sabrina, a Jonas to Jonathan xD, ale obawiam się, że kaseta już nie działa (film dostałam jakieś 20 lat temu) no i nie mam też jak tego sprawdzić. Ostatnio szukałam go na różnych serwerach z filmami, ale jedyne co mi się udało wyszukać to zbiór węgierskich filmów animowanych, gdzie prawdopodobnie i "Odnaleziony skarb" jest. Może przez święta poszukam i coś ściągnę :)

Pirotess_2

Ja w ogóle byłam zdziwiona, że to się nazywa "Odnaleziony skarb" :D Byłam pewna, że to po prostu Szaffi. Tak wpisałam w wyszukiwarkę, i kiedy przekierowało mnie tutaj to myślałam, że to jakaś pomyłka :P Jeszcze rok albo dwa lata temu było w całości (ale po węgiersku) na youtubie, dzisiaj sprawdziłam i już usunięte :< Moja kaseta jest sprawna, a dubbing naprawdę świetny, jak tylko uda mi się zgrać to się odezwę :) Znam ten ból, kiedy po głowie tłucze nam się bajka z dzieciństwa, której za nic nie można znaleźć - sama od 10 lat poszukuję unikatowej wersji Aladyna, którą miałam nagraną na kasecie, a mama zagrała mi ją odcinkiem Klanu xD Do dzisiaj nie trafiłam na żaden ślad :P
Szaffi - Sabrina, niezły pomysł :D

ocenił(a) film na 9
zodiaque5

W angielskiej wersji tytuł tego filmu to "Skarb z zamku na bagnach" xD Będę czekać na wieści w takim razie :D Ja również znam ten ból, kiedy ktoś nagra jakiś badziew na uwielbianej bajce xD

Pirotess_2

Nie mogę wysłać wiadomości prywatnej, więc piszę tu - mam już przegraną kasetę, będę wrzucać w najbliższym czasie na yt, jest trochę roboty ze zgrywaniem z dvd na dysk ;d

ocenił(a) film na 9
zodiaque5

Oooo! :) No to super, będę czekać z niecierpliwością na newsy :D

Pirotess_2

Yt usunął mi filmy po godzinie xD Dlatego wrzuciłam na chomika, wejdź na profil "zodiaque5". Wiem, że nazwy plików za wiele nie mówią, ale jeszcze by mi znowu usunęli pod oryginalną nazwą :D Jakby nie działało to daj znać, ale wydaje mi się, że wszystko z nimi w porządku :)

ocenił(a) film na 9
zodiaque5

Wszystko działa :D dzięki wielkie za udostępnienie :D

Pirotess_2

Dziewczyny! Czy temat jeszcze aktualny? Czy ta wersja z lektorem jest do odzyskania? Szukam tej bajki z 5 lat. U nnie nazywała się skarb starego zamku. I to tez była sabrina, nie szaffi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones