PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7207}

Odpoczynek wojownika

Le repos du guerrier
6,1 155
ocen
6,1 10 1 155
Odpoczynek wojownika
powrót do forum filmu Odpoczynek wojownika

dlaczeg?

ocenił(a) film na 10

dlaczego?
Dlaczego brak nagranych na DVD filmów z wczesną Bardotką, takich jak np. Manina, Stokrotka, Nieznośna dziewczyna , Babette itp. Do znudzenia za to serwują I Bóg stworzył kobietę. Marzę, żeby zobaczyć te filmy. Młodziutka BB to sam wdzięk i piękno. Nie ma już i właściwie nie było podobnych do niej naturalnie wdzięcznych gwiazd. W poźniejszym okresie upodobnila się nieco do pozostałych.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
shakti_jay

W pełni zgadzam się z Tobą. Istotnie brak klasyki w naszej dystrybucji filmów. BB tak, ale są przecież inne "gwiazdy", które zasługują na "odkurzenie". Kino to przede wszystkim obraz, a postać BB to klasyka obrazu, bez względu na "mądre" treści. Gdybym wiedziała do kogo zwrócić się z pomysłem wprowadzenia na nasz rynek filmów, które wymieniasz na pewno uczyniłabym to. Może wspólnie znajdziemy adres, pod który należy się zwrócić. :-)

shakti_jay

Matko, a czemu tutaj moj wpis zostal zablokowany?! Jestem pewny, ze napisalem, ze ten film pojawil sie na DVD w kolekcji Brigitte Bardot wydanej w tamtym roku, no i zapewne napisalem kilka innych tytulow, ktore warte sa dystrybucji. A tu blokada. Jaja! Jakim cudem/prawem?!

bardotek69

Dzięki za tę informację. Właśnie znalazłam w empiku "kolekcję BB" , a teraz czekam na realizację zamówienia. :-)

niznikm

Nie ma sprawy;)

A masz te pierwsza? Jest ona w tej chwili dostena jedynie na Allegro:

http://m.allegro.pl/kolekcja-brigitte-bardot-pakiet-5-filmow-dvd-i4660799554.htm l

Procz tych filmow zostaly wydane w Polsce na DVD Pogarda i Gdyby Don Juan byl kobieta:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones