PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465651}

Odrębne światy

To verdener
6,7 765
ocen
6,7 10 1 765
Odrębne światy
powrót do forum filmu Odrębne światy

poszukuję

ocenił(a) film na 2

pilnie :/ ktoś wie, skąd mogę ściągnąc czy jak...
kurde pomocy...
dzięki

the_alex

leci w kinie Rialto przy okazji przeglądu kina duńskiego.

ocenił(a) film na 2
the_alex

cusz...
thx
kurde ale fascynujący film.. stw po przelecenu pliku txt zawirającego napisy... hm...
:P

the_alex

"ściągaj majtki, a nie filmy"
słyszałaś takie hasło?

ocenił(a) film na 2
jacob87

ależ oczywiście...
masz dużo pracy bo takich pytań na fw są niestety miliony...
gdybym miała kasa kupowała bym każdy film i na każdy jeździła do kina...
ale co ja mogę...?
kupuję dużo, czasem kino, ale...
można ściągać na własny użytek, nie?

the_alex

Co za oportunizm! Tylko niedzielni kinomani nie ściągają filmów. Cała reszta nie ma wyboru. O ściąganiu gaci napisz do dystrybutorów, może ktoś im zleje tyłki.

the_alex

the_alex: rozczaruję cię, nawet na własny użytek nie wolno ściągać filmu. Na własny użytek możesz jedynie zrobić sobie kopię zapasową LEGALNIE posiadanej płyty z filmem. I od razu precyzuję: nie czepiam się ani Cię nie osądzam, wyjaśniam tylko jak to wygląda od strony prawnej.

Binula: o co chodzi z tym oportunizmem? Wyjaśnij pls, bo nijak nie mogę sobie przypasować tego terminu do wypowiedzi, do której się odniosłaś (bo to było do jacob87 - nieprawdaż?).

diviine

Tak, tyczyła się jego wypowiedzi, jako że prawie wszyscy w tym kraju (może oprócz ludzi pokroju obrońców krzyża) ściągają coś z internetu- muzykę, oprogramowania, filmy, programy, pliki pdf, pliki word, zdjęcia, itd.

diviine

Jest to kompletna nieprawda. Filmy, muzykę i inne materiały wolno pobrać w ramach tzw. "dozwolonego użytku". Pobranych materiałów nie wolno udostępniać. Czasami istnieje wyjątek od reguły w ramach dzielenia się tymi materiałami z najbliższą rodziną. Powyższe zasady nie dotyczą płatnych programów komputerowych, w tym płatnych gier. Polecam doczytać:



https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/81/Na_co_pozwala_dozwolony_użyt ek prywatny.webm



diviine

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/81/Na_co_pozwala_dozwolony_użyt ek_prywatny.webm

emplim

A więc mówisz, że ta dyskusja o piractwie nadal jeszcze trwa?... Internet serio się zatrzymał w 2008 roku.

_Garret_Reza_

Nie tyle mówię, co prostuję nieprawdziwe info.

the_alex

Nie.

the_alex

Jeśli mieszkasz w Warszawie, będzie w Iluzjonie pod koniec września...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones