PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595629}

Odruch serca

The Normal Heart
7,2 12 553
oceny
7,2 10 1 12553
7,8 4
oceny krytyków
Odruch serca
powrót do forum filmu Odruch serca

czy Ned zarazał?

ocenił(a) film na 7

także niejasne jest dla mnie czy Ned zarażał, i jeśli tak, to czy świadomie ?? (o ile mozna mówić o świadomości osoby nie nieznającej swojej choroby) czy zaraził Matta, Julia skrzywiła się w rozmowie z nim, wyglądało na to, jakby był nosicielem

użytkownik usunięty
ana_ax

Sądzę, że tak, że to on był nosicielem. Nie sądzę, by miał tego świadomosć. Takie samo przypuszczenie miałam przez cały film co do Bruce'a, bo w końcu aż trzech jego kochanków było chorych.
Ale z trochę innej beczki to nie wyobrażam sobie, jakie to uczucie, gdy się przypuszcza, że osoba, którą się tak kocha umiera przez wirusa, którym samemu się ją zaraziło. Aż mi się znowu zachciało ryczeć.

ocenił(a) film na 7

Bruce jednoznacznie wg mnie tak.

ocenił(a) film na 8
ana_ax

To jest sztuka czesciowo autobiograficzna. Kramer, owszem byl nosicielem, jest do dzis. Felix co prawda nie istnial, ale widzialam wywiad z Kramerem - kiedy doszli do tego jak wirus dziala popadl w ciezka depresje, zamartwiajac sie ilu partnerow zarazil.
Bruce niekoniecznie zarazal, znaczy pewnie tak, bo skoro umarl byl chory, ale niekoniecznie musial zarazic pierwszego faceta i tego modela. Z fabuly wynika, ze oni zapadali na chorobe dosc szybko po tym, kiedy sie z nim zwiazali, a HIV sie rozwija dosc dlugo Pecha mial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones