PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=526798}

Odwróceni zakochani

Upside Down
6,2 30 400
ocen
6,2 10 1 30400
5,0 3
oceny krytyków
Odwróceni zakochani
powrót do forum filmu Odwróceni zakochani

Dlaczego ?

ocenił(a) film na 9

Dlaczego taka niska ocena? Film był rewelacyjny, w ogóle mnie nie nudził, wręcz przeciwnie, oczu
nie mogłam oderwać. Gorąco polecam! :)

ocenił(a) film na 7
esperance

może dlatego, że był świetny materiał, ale nie do końca dobrze zrealizowany? naprawdę myślisz, że został rewelacyjnie poprowadzony? ja mam wrażenie, że nie wykorzystano nawet połowy potencjału pomysłu. jakoś tak.. sztucznie, bez jakiejś większej logiki, ani historia miłości nie została pokazana jak należy, ani stosunki między dwoma światami. nie mówiąc o braku odrobiny realizmu, nawet jeśli to baśń. poza tym - jakie płynie z niego przesłanie? ta historia mogłaby posłużyć jako materiał do epickiego filmu. no nie wyszło. reżyser chyba chciał za dobrze. . ;/

ocenił(a) film na 9
jotwu

mnie nic nie brakowało, a historia miłosna była wspaniala, był smutny watek i dobre zakończenie. Nie spodziewałam się, że będzie tak dobry ;) No cóż są gusta i guściki, ja uważam, że film powinien mieć nieco wyższa ocenę.

ocenił(a) film na 7
esperance

ale czy ważna jest średnia? chyba liczy się to co Ty czujesz, a nie inni ;) po prostu ten film mógłby być ciut lepszy

ocenił(a) film na 9
jotwu

nie, średnia nie jest aż tak ważna, ale jednak trochę się nią sugeruje, jak mam zamiar obejrzec film, a po tym nie spodziewałam się niczego specjalnego, ale jednak mnie zaskoczył, ;)

jotwu

popieram, zepsuty pomysł, ani to romans, ani przygoda, nuda i wymuszone zakończenie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones