PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=526798}

Odwróceni zakochani

Upside Down
6,2 30 400
ocen
6,2 10 1 30400
5,0 3
oceny krytyków
Odwróceni zakochani
powrót do forum filmu Odwróceni zakochani

Dla czego na filmwebie w informacjach pisze, że premiera światowa odbędzie się 7
września, skoro już się odbyła ? Oglądałam ten film w kinie 29 sierpnia w Rosji.. Bardzo
proszę o poprawienie i zweryfikowanie swojego błędu. A jeśli chodzi o film, to było w nim
mnóstwo błędów logicznych, ale ogólne przesłanie było całkiem niezłe.

gretik

Najdziwniejsze jest to, że ten film czeka w dalszym ciągu na swoją premierę w Stanach Zjednoczonych. Jest teoria, że ten film jest ciągle w fazie postprodukcji i właściwa wersja trafi do amerykańskich kin dopiero w grudniu:0. Stąd moje pytanie - jak wrażenia po projekcji? - dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
tomimi1981

Dziwne jest też to, że do tej pory film w USA czeka na swoją premierę, skoro produkcja jest Kanadyjska. Do Rosji, która jest prawie na drugim końcu półkuli od Stanów dotarł ten film i jego premiera odbyła się dokładnie 23 sierpnia i sądzę, że było to właściwa wersja. Tak to rozumując jest to nielogiczne aczkolwiek na pewno jest na to jakieś wytłumaczenie.
Odpowiadając na pytanie na początku w kinie były problemy techniczne w związku z tym piętnastominutowe opóźnienie lecz jakość, dźwięk i animacja filmu były dobre. A wrażenia nie są zaskakujące. Spodziewałam się czegoś lepszego, ale można pooglądać. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
gretik

"Do Rosji, która jest prawie na drugim końcu półkuli od Stanów dotarł ten film "
Zalezy z której strony na mapę spojrzeć. Z Ameryki do Rosji tylko przez Cieśninę Beringa... ;]

ocenił(a) film na 7
milkaway

W sumie prawda, ale bardziej chodzi o to, że te dwa państwa się strasznie między sobą różnią i nie są w dobrych stosunkach politycznych. A Kanada i USA są sąsiadami :)

ocenił(a) film na 9
gretik

A czy film nadaje się do pójścia do kina z osobą, która uwielbia bajkowe happy endy? ;)

ocenił(a) film na 7
Maverick1990

Taak, jak najbardziej się nadaje :D

milkaway

Niby jakiś Kopernik miał o tym teorię, ale kto by go tam słucha.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones