PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=265563}

Odwrócić przeznaczenie

The Air I Breathe
6,7 10 075
ocen
6,7 10 1 10075
Odwrócić przeznaczenie
powrót do forum filmu Odwrócić przeznaczenie

SPOJLER
Złapanie Tristy za szal?? Jestem też pod wrażeniem jej silnych rąk. Trzyma się laleczka tej szmatki.
Kiedy torba z pieniędzmi leciała z dachu powiedziałam głośno: teraz spadnie na jej samochód. Oczywiście! No i naturalnie nikt tego nie widział, bo policja w tym czasie była na dachu a wszyscy inni ludzie spokojnie sobie łazili i nie zwracali uwagi na latające torby czy ludzi wpadających na maskę.
Na początku zapowiadał się dobrze, ale te ostatnie wątki po prostu mnie zmiażdżyły!

ocenił(a) film na 8
Idif

to film amerykański a w nich są szczęśliwe zakończenia kropka
też bym wolał by lekarz wszystko spartolił a ona odebrała sobie życie chociaż na jej miejscu zostawił bym choć list pożegnalny w którym tłumaczy czemu to zrobiła (tzn jej agent sprzedał jej kontrakt gangsterowi który ją nęka i zabił ojca jej dziecka które kazał jej usunąć - brzmi to zajebiście :-p )
Dodatkowo wyobrażacie sobie że osoba znana i z takim wyglądem potrafiła by sie zaszyć gdziekolwiek? Wszędzie ją rozpoznają a gazety o niej napiszą czyli dowie sie o niej też i gangster.
Co nie znaczy że film jest zły bo to jeden z lepszych jakie ostatnio oglądałem.

ocenił(a) film na 5
Idif

A ten lekarz ile miał pary. Utrzymał jedną ręką swój ciężar plus jej ciężar plus siłę uderzenia trzymając się tego pręta. Mnie zawsze intrygują przejścia do kolejnej sceny w takich momentach. Bo właściwie, co im to dało, że podciągnęła się do niego na tym szalu? Ciekawe, co zrobili dalej. Na jednej ręce trudno długo wisieć nawet bez dodatkowego obciążenia.

Idif

No ta scena na dachu była beznadziejna, w ogóle im dalej, tym gorzej...

giraffe15

Chociaż kto wie, co byłabym w stanie zrobić i jakie nadprzyrodzone siły z siebie wykrzesać, gdyby mi Bacon powiedział "I need you" :D...

ocenił(a) film na 3
giraffe15

Ahaha! No racja ;) Bacon ma MOC!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones