PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=701682}
5,5 2 693
oceny
5,5 10 1 2693
Odzyskać dziecko
powrót do forum filmu Odzyskać dziecko

Nie wiem co sie dziedzie z cusackiem ale jak mogl zagrac w takim filmie. Nie liczylem ze wezma go do jakiegos arcydziela ale chociaz moze bedzie omijaj tego typu dna. W ostatnio powstajacych filmach napastnicy maja bron a osoby ktore sie bronia uderzaja je raz czymkolwiek i uciekaja. Napstnik wstaje dogania i wszystko zaczyna sie od nowa. Ten film to dnooooooooooooooooooooooo tandeta ktora sie zaczyna nawet nie tandetnie ale pozniej jest tylko gorzej.

ocenił(a) film na 1
ice1979

dziedzie-dzieje

ocenił(a) film na 5
ice1979

Z ogromnym szacunkiem do Johna, ktorego uwielbiam, sama zadaje sobie to pytanie od dluzszego czasu co sie z nim dzieje.
Jego klasa konczy sie na Kruku, dalej to nie chce nazywac po imieniu w czym on zagral. Nie sadze aby cierpial na brak kasy, nie wiem jaka jest przyczyna tych niewypalow filmowych.
Zwroccie mi Johna, tego pamietnego z Con Air, czy Igraszek losu.

ocenił(a) film na 2
nadzia_filmaniak

NIe dostaniesz jest za duża konkurencja na rynku więc gra w czym może jakby nie grał w takich szmirach to by w ogóle nie zagrał.

ocenił(a) film na 5
Maverick0069

Konkurencja moze i jest, ale nie wierze ze nic by sie nie znalazlo dla Johna. W koncu moglby sam napisac scenariusz a nastepnie go nakrecic.

ocenił(a) film na 1
nadzia_filmaniak

Nie wiem czy ma zdolnosci ku temu by byc rezyserem, ale mysle ze moze wiecej. Powinien lepiej dobierac produkcje w ktorych gra, bo kiedy zgadza sie obnizac standardy to pozniej moze byc ciezko z tego wyjsc. To tak jak z Mikolajem Klatka zaczelo sie oskarema pozniej coraz gorzej, co prawda pan zycia i smierci byl ok ale po Left Behind to juz stracilem nadzieje na cokolwiek przyzwoitego.

ice1979

Teraz liczy się młodość aktor, aktorka musi być ładny/ładna i to się głównie liczy. zauważyliście ze w coraz większej ilości filmów główne role dostają bardzo młodzi aktorzy i wydaje się że filmy dedykowane są dla młodzieży. A to młodzież lata z giwerami i zabija. A dobrzy starsi aktorzy w rolach drugoplanowych. Czy to źle? trudno mi osadzić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones