PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655158}

Oficer i szpieg

J’accuse
6,9 14 874
oceny
6,9 10 1 14874
6,7 28
ocen krytyków
Oficer i szpieg
powrót do forum filmu Oficer i szpieg

Czy widzicie w tym filmie którego z Polskich aktorów?? Nie chodzi mi o jakąś główną, ale poważną drugoplanową... Jeśli tak to kogo byście chcieli zobaczyć...
Czy pojawienie się w tym filmie w ważnej roli było szansą w dla, któregoś z Polskich aktorów???

użytkownik usunięty
zbigniew886

Myślę, że byłaby to szansa, ale nie sądzę, żeby był urządzany jakiś casting.

Moim zdaniem polscy reżyserzy, którzy mają renomę za granicą powinni dawać szanse swoim rodakom. Uważam, że Robert Więckiewicz mógłby dostać taką szanse... W ostatnim czasie aktor, który naprawdę wyróżnia się w Polskim kinie...

użytkownik usunięty
zbigniew886

To nie zależy tylko od reżysera, ale raczej głównie od producentów. Może nie chcą zatrudniać polskich aktorów. No i myślę, że to będzie raczej francuskojęzyczny film.

użytkownik usunięty
zbigniew886

Z polskich aktorów: Gajos, Adamczyk i może Seweryn reszta odstaje no możnaby jeszcze dołożyć Macieja Stuhra ale on w tym roku jest wszędzie.

użytkownik usunięty

Z możliwych i znających język francuski to Seweryn, Zamachowski, choć ostatnio odszedł od aktorstwa i oczywiście Wojciech Pszoniak idealny do roli Dreyfusa.

oczywiście że Chyra. Zagrał w 'tramwaju' w paryskim Odeonie. Marzy mi się jego światowa kariera, ale rzeczywistość jest jaka jest i boję się, że skończy się na marzeniach.

kuapoucha

Oj, super by była współpraca Chyry i Polańskiego :-) najlepszy reżyser i aktor :-)

zbigniew886

a ja bym chciał zobaczyć Linde. Linda i Polański to byłoby wydarzenie :) ....

zbigniew886

on może zatrudnić żydowskich. po co polskich.

luza

Przecież jest Polakiem

kacperpogorzelskipl

Jest Żydem, jeśli chodzi o pochodzenie. A co do Luzy fajny przykład bezpodstawnej i głupiej zawiści ;)

Miedziobrody_filmweb

Wychował się w Polsce ma rodziców Polaków więc jest Polakiem. Co za różnią jaką ma religię

kacperpogorzelskipl

Nie wiem na jakiej podstawie stwierdzasz że jego rodzice czuli się Polakami, on jak sam przyznał nie specjalnie się utożsamiał z pochodzeniem. Mimo wszystko z pochodzenia jest Żydem.

zbigniew886

widze ze temat stary ale jak najbardziej aktualny bo obsady jeszcze nie ma znajac romka bedzie to mocno hollywodzka obsada i tego osobiscie sobie zycze , ja osobiscie chcialbym jakiegos polskiego aktora wsrod znanych hollywodzkich nazwisk , nie bede rzucal nazwiskami i obstawial wszystko mi jedno kto by mogl z polakow zagrac

zbigniew886

Joanna Kulig byłaby ok Chyra no i oczywiście Andrzej Seweryn

karolpus

ja myślałem o Robercie Więckiewiczu, Marcinie Dorocińskim... a jeśli chodzi o kobiety to na "topie" jest teraz Agata Kulesza

zbigniew886

no tylko pytanie czy znają francuski język bo ci których ja wymieniłem tak

karolpus

ja raczej obstawiam, że film będzie po angielsku, ale oczywiście mogę się mylić

zbigniew886

ja tak myślałem o Wenus w Futrze a się pomyliłem

zbigniew886

Polański do USA ma drzwi zamknięte, sporo kręci w Francji więc możliwe że jednak po francusku ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones