PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655158}

Oficer i szpieg

J’accuse
6,9 14 874
oceny
6,9 10 1 14874
6,7 28
ocen krytyków
Oficer i szpieg
powrót do forum filmu Oficer i szpieg

dziadzio Romek już w piętkę goni, w ciągu ostatniej dekady produkuje na masową skale filmowe NUDY, i co dziwne zgarnia nagrody, od kolesiów z branży, ten film to totalna nuda, trwająca ponad 2h, film o niczym, dobry do drzemki, bronią się jedynie zdjęcia Pawła, a żonka Romka, grająca kochankę, to pomyłka, ona raczej stara matrona, odradzam wizytę w kinie, szkoda czasu i pieniędzy

ocenił(a) film na 8
brenner_haraldingo

To nie film akcji. Pokazuje nadużycia władzy i co to znaczy być przyzwoitym człowiekiem

ocenił(a) film na 3
Agatonik

ja cie zdaje się prosiłem o niekomentowanie moich wypowiedzi, czy dotarło? nie mam ochoty ani czytać twoich politycznych wieców, ani z tobą konwersować, proszę uszanuj moja prośbę

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
brenner_haraldingo

Marzy ci się powtórka z 1968? Co z tobą nie tak, że tyle w tobie nienawiści. Proponuję długotrwałą terapię

brenner_haraldingo

Niczym wyrwany głos z filmu, zwróć uwagę na gawiedź tam, na tę skandującą hałastrę, nic "biedactwa" nie wiedzą, a wykrzykują jeden przez drugiego, "zdrajca", bądź "Picquart ty świnio". Tym samym ty wiesz za co Roman Polański zgarnia nagrody, a na doczepkę musi być oczywiście i wzmianka o żonie - no jakże by inaczej. Standard.

ocenił(a) film na 3
elase

nie ćpaj, bo nic nie można skumać z tego twego bełkotu

brenner_haraldingo

Ogarnij się. Takie teksty zostaw dla kolegów... my porozmawiamy tu sobie inaczej. Uzasadnij dlaczego "stara matrona". Nuda oparta na faktach. Piraci z Karaibów tam mieli być na tej wyspie.

ocenił(a) film na 3
elase

a jesteś pewien, ze ja z tobą, ćpunem, będę porozmawiał?
ile ty klas skończyłeś na Ukrainie? bo po polsku ni wuja nie jesteś ogarnąć temat,
spadaj na drzewo, i ucz się polskiego

brenner_haraldingo

Czysty umysł chłopie. Podstawa. Nie wiem na jaką cholerę mam ćpać.
Jesteś albo bardzo młody, albo za bardzo idziesz w stronę ujadania bez powodu. Zmień to.
Ty nie oceniasz tutaj "matron" czy"Romków", tylko rozmawiasz na temat filmu.
No powiedz, co ty wiesz o tych nagrodach. I co to w ogóle za tekst "... grająca kochankę, to pomyłka, ona raczej stara matrona... " Jest naprawdę źle. Bieda. I jeszcze specjalnie zakładasz temat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones