PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137}
6,9 130 902
oceny
6,9 10 1 130902
5,7 18
ocen krytyków
Ogniem i mieczem
powrót do forum filmu Ogniem i mieczem

Rozumiem, że w czasie kiedy film ten powstawał, aktorka ta była akurat na topie bo dziewczyna bonda i tak dalej, ale akurat do tej roli nijak nie pasuje. Widać, że dobrana tylko dla medialnego szumu. Za każdym razem gdy wypowiadała jakąś kwestie w filmie tym swoim monotonnym głosem, nie mogłem pozbyć się myśli, że ona tu nie pasuje. Dekoncentrowało mnie to straszliwie i wybijało kompletnie z klimatu filmu.

Helena Kurcewiczówna, ta książkowa, to taki kopciuszek, jest piękna, ale nie w stylu wyniosłej seksbomby, tylko dziewczyny z sąsiedztwa. Scorupco tego nie ma, to nie ten typ urody.

Pozatym dobrze że Linda nie zagrał Bohuna. Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić, że mógłby być lepszy od Domogarowa, który pewnie zagrał rolę życia.

ocenił(a) film na 10
heavyRain6

Do Scorupco jako Heleny przyzwyczaiłam się, to musiała być piekna kobieta i ona nią jest, ale ma zbyt współczesną urodę.
Domogarowa i Scorupco wybrała pani Walentyna Hoffman. O ile co do Aleksandra trafiła w 10tkę to z Izą się strasznie pomyliła. Linda to dobry aktor, ale jako Bohun byłby gorszy niz Scorupco w roli Heleny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones