PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8301}

Ognisty podmuch

Backdraft
7,2 27 341
ocen
7,2 10 1 27341
5,9 11
ocen krytyków
Ognisty podmuch
powrót do forum filmu Ognisty podmuch

10/10

ocenił(a) film na 10

Nie wiem czemu, ale mam słabość do tego filmu ! Strasznie mi się podoba i za każdym razem kiedy mam okazję go oglądam ! Jak dla mnie jest świetny i doskonale zdaje sobie sprawę że jest przesadzony. Urzeka mnie aktorstwo w tym filmie - Kurt Russell,Robert De Niro i Scott Glenn. 10/10 ode mnie ! POLECAM tym wszystkim, którzy go nie oglądali !

ocenił(a) film na 8
moorgooth

Uważam tak samo, mam do tego filmu wielki sentyment, bardzo go lubię.

Wymienieni przez ciebie aktorzy byli świetni, z swojej strony dodam jeszcze Donalda Sutherlanda, zagrał małą rolę, ale był niesamowity.

Anda00

a ja dodam że Kurt jak się postara i pod kierownictwem dobrego reżysera potrafi zagrać rewelacyjnie :D To w sumie dobry aktor

A film jest świetny ...i już za 5 minut

Gregory

zgadza sie w 100%! uwielbiam ten film!!!!

imagination90

Genialny film !!! Nie ma lepszego filmu o pożarach niż ten..Aktorzy zagrali rewelacyjnie.Oglądałem już ten film parę razy kiedyś ale za każdym razem tak samo bardzo mi się podoba..Według mnie to życiowa Kurta Rusela

ocenił(a) film na 10
moorgooth

jedna z glownych przyczyn dla ktorej uwielbiam ten film jest muzyka...jest dopasowana do kazdego momentu w filmie i czuje sie dreszczyk na ciele...swietna robota Hansa Zimmera i oczywiscie Bruce Hornsby - The Show Goes On.....

ocenił(a) film na 10
zybek_pro

jedna z glownych przyczyn dla ktorej uwielbiam ten film jest muzyka...jest dopasowana do kazdego momentu w filmie i czuje sie dreszczyk na ciele...swietna robota Hansa Zimmera i oczywiscie Bruce Hornsby - The Show Goes On.....

ocenił(a) film na 8
moorgooth

Nie liczę już ile razy widziałam ten film, za kazdym razem podoba mi sie bardzo.

Moja ulubiona scena z filmu to ta na końcu, gdzie Stephen patrzy jak Brian gasi pożar i mówi do strażaków, " To mój brat"

Sceny w których grał Donald Sutherland są świetne, Rolanda zagrał genialnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones