PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36109}

Ojciec Pio

Padre Pio
7,4 2 476
ocen
7,4 10 1 2476
Ojciec Pio
powrót do forum filmu Ojciec Pio

Dlaczego ten glupi asystent pokazuje mi, ze ten film jest w 100% w moim guscie? Ja na 10 oceniam glownie filmy akcji, komedie typu kac vegas, azjatyckie filmy o sztukach walki, a jesli dramaty to tylko i cpunach, chuliganach, gangsterach czy raperach :) A w tym filmie napewno nie ma nic co wymienilem powyżej mam racje? W dodatku nie interesuja mnie filmy religijne, nie przepadam rownież za produkcjami wloskimi czy hiszpańskimi, a po obsadzie zgaduje, ze to produkcja z tego właśnie kraju. Wcale nie zamierzam atakować tego filmu, bo napewno tym co lubia tego typu gatunki, bedzie odpowiadal i bardzo dobrze. W koncu kazdy ma inny gust jedni potrzebuja ogladac refleksyje filmy z przeslaniem, a inni (w tym ja) wola ogladac widowiskowa sieczke, gdzie ukryta głębia jest tylko dodatkowym atutem. Ale chodzi mi o to, co jest nie tak z tym gustomierzem? tylko mi ten asysten gitare zawraca :P Może jakoś zmienić gustomierz? Albo najlepiej wyłaczyć go?

ocenił(a) film na 8
Pijany_Mistrz

w ogóle z jakiej racji jest to miniserial?

Pijany_Mistrz

... a może to znak?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones