PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36109}

Ojciec Pio

Padre Pio
7,4 2 478
ocen
7,4 10 1 2478
Ojciec Pio
powrót do forum filmu Ojciec Pio

Film jest nudny i do bani. Miałem zwałę z tego filmu religijnego. Polecam ten film starszym osobą.

ocenił(a) film na 9
kali081

Nie jestem osobą 'starszą' w Twoim rozumieniu, a film bardzo mi się podobał ;) Skoro nie przepadasz za religijnymi filmami to po co je oglądasz? Za dużo masz czasu? I nie wiem co to znaczy "Mam zwałę". Może też miałeś problem ze zrozumieniem filmu.. stąd ta krytyka.. <?>

ocenił(a) film na 6
Erazgonu

Na moje oko założyciel tematu miał ok. 12 lat. Dlatego jego wypowiedz jest tak płytka.

ocenił(a) film na 7
kali081

Film jest nudny bo trwa ponad 3 godziny. Ciężko jest wysiedzieć w jednym miejscu z ADHD przez taki długi okres czasu. Zwały na nim, ani z niego nie miałem, ale chętnie obejrzę film ponownie i przyjrzę się szczególnie tym momentom w których można mieć zwałę albo które powodują zwałę po filmie, jeśli kali081 będzie tak łaskaw(a) i mi te miejsca wypunktuje i wskaże. Polecam ten film nie tylko starszej osobie ale również i młodym osobom.

kali081

"Polecam film starszym osobą" Polecam ukończenie szkoły podstawowej...

soplic68

Hahahaha.

Nie śmiejąc się z założyciela tematu to tak na poważnie film godny polecenia.

ocenił(a) film na 6
soplic68

Dobre! Twój komentarz na temat zdania mnie rozbawił i jest trafny. Również polecam film!

kali081

Nie ma już ojca, jest tylko Pijo.

kali081

Nie wiem czy przez 4 lata zapoznałeś się z językiem polskim i tym, kiedy pisze się "osobą" a kiedy "osobom", niemniej jeśli tego nie zrobiłeś do tej pory to właśnie to ci polecam.

ocenił(a) film na 1
kali081

Bo ten film jest dnem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones