PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1090}

Ojciec chrzestny II

The Godfather: Part II
8,5 283 360
ocen
8,5 10 1 283360
9,0 35
ocen krytyków
Ojciec chrzestny II
powrót do forum filmu Ojciec chrzestny II

Żenada.

ocenił(a) film na 2

Najgorsza część Ojca, zdecydowanie ! Nie wiem na cholerę takie mieszanie, kompletnie
niepotrzebne. Film funduje nam ponad trzy godziny nudy. Poza świetną grą aktorską i muzyką ten
film nic w sobie nie ma. Noe rozumiem jak mógł zajść tak daleko w rankingu, totalne
nieporozumienie co do miejsca w rankingu. Nie piszcie, że do filmu trzeba dorosnąć, głupia
wymówka zagorzałych fanatyków. Tak samo nie piszcie żebym obejrzał jeszcze raz, bo film albo
jest dobry i trafia do odbiorcy za pierwszym razem albo niestety jest słaby. Moim zdaniem film jest
słaby, spodziewałem się czegoś dużo więcej. Nie polecam naprawdę, można się zawieść.

ocenił(a) film na 2
Bercikk96

Nie*

ocenił(a) film na 10
Bercikk96

Jeśli liczba 96 ma oznaczać twój rocznik, to wstyd mi jest za siebie samego albowiem jesteśmy z tego samego.

ocenił(a) film na 2
Banana_Power

Brawo. Ocena 2/10 dla tego filmu to robienie z siebie pośmiewiska

Bercikk96

Troll !

ocenił(a) film na 10
SzymonS1

Nie ufaj człowiekowi z Mourinho na avatarze , Don Szymonie .

kw1999

Ten Mourinho ma raczej także damskie wcielenie...
prawda pani 3Grosze ?

ocenił(a) film na 2
SzymonS1

Acha?

Bercikk96

I jak dobry ze mnie detektyw ?

ocenił(a) film na 2
SzymonS1

No raczej nie :)

Bercikk96

Oj, chyba jednak tak? miej odwagę się przyznać po zdemaskowaniu ! ...

ocenił(a) film na 2
SzymonS1

Haha, śmieszy mnie to :)

Bercikk96

Mogę się założyć że ty i 3grosze to ta sama osoba.. próbowałaś się trochę zakamuflować zmieniając oceny niektórych filmów w tych dwóch kontach ale niestety popełniasz błędy i to nie tylko się tyczy oceniania..

ocenił(a) film na 2
SzymonS1

próbowałaś? hahaha

Bercikk96

Tak, celowo tak napisałem.. widzisz jak tu wszystko wychodzi.. !

ocenił(a) film na 2
SzymonS1

No to widzę, ze niezłe jazdy masz

Bercikk96

Wiadomo że publicznie się nie przyznasz...

ocenił(a) film na 2
SzymonS1

Acha

ocenił(a) film na 2
SzymonS1

Wmawiasz sobie coś co nie jest prawdą, więc przykro mi, ale nie masz racji :)

kw1999

Mou to trener wybitny, niepowtarzalny, jeden z najlepszych na świecie z charakterem. Mało takich. Jest już legendą. Co masz do niego? Chyba, że fan Barcelony to nie ma sensu dalej dyskutować. Wiadomo, że nienawidzą tego człowieku bo spakował Guardiolę i wniósł Real na poziom Barcelony. Jeszcze sezon, dwa a by ich zniszczył. W mediach jako jeden z nielicznych mówił prawdę której inni się bali, to też ich bolało. Także na wstępie zapytam - jesteś kibicem Barcelony (chociaż 1999 w nicku mówi mi, że tak)?

ocenił(a) film na 10
dani2706

Jest bardzo dobrym trenerem , ale ma słaba psychikę .

Piłą nożną ostatnio bardzo mało się interesuję , ale lubię Barcelonę :)

Poza tym to dyskusja o trollu , nie o Mourinho .

kw1999

Zabrzmiałeś jak fan Barcelony, do tego pisząc "nie ufaj komuś z avkiem Mou" brzmisz jak jego antyfan czy coś...
Psychikę właśnie ma mocną, kto inny walczyłby tak z mediami jak on? Taki Del Bosque tylko dupke im liże. Takich trenerów jak Mou czy Ferguson (którego już niestety nie ma) się szanuje. Oni mówią wprost, bez owijania w bawełnę nie przejmując się tym czy ich media pożrą, bo potrafią sobie z tym poradzić. Oczywiście są granice, które media hiszpańskie przekroczyły atakując rodzinę Mou. Mou był za silny psychicznie, robił z nimi co chciał to dobrali się do jego rodziny.

ocenił(a) film na 10
dani2706

Mówiąc o psychice chodziło mi o jego wybuchy podczas meczów . Najbardziej pamiętam ten paluch w oku Vilanovy , wtedy asystenta Guardioli.

ocenił(a) film na 10
dani2706

Spotkałem 3 osoby z Mourinho na avatarze . I wszystkie są trollami . Z całym szacunkiem dla Mourinho .

kw1999

Pewnie dzieci Realu. Tych nie wiem gdzie sieją, na rm.pl jest ich cała masa.

Bercikk96

Widzę że "I sprawiedliwość dla.." oceniłaś/eś nawet na 6/10 czyli nie tylko sama skrajność, sam miałem nie dawano obejrzeć ale jakoś przegapiłem emisję w tv...

ocenił(a) film na 10
Bercikk96

Idź się utop .

ocenił(a) film na 10
Bercikk96

Jaki jest sens zakładania konta tylko , by trollować i udawać , że coś tam się ocenia ?

kw1999

Zakładanie nawet kilku kont równocześnie i korzystania na zmianę ...

ocenił(a) film na 10
SzymonS1

Takie osoby potrafią zmuszać użytkowników do filmwebowego samobójstwa - usunięcia konta .

użytkownik usunięty
Bercikk96

Debilizm ludzi naprawdę nie zna granic. Mówię tutaj o tobie i tej kretynce 3grosze.

ocenił(a) film na 2

Bo mi się film nie spodobał ? Acha.

użytkownik usunięty
Bercikk96

Jakbyś tak napisał to ok. Mi się np. nie podobał "tańczący z wilkami", ale nie oczerniam tego filmu bo wiem, że ma wielu zwolenników i tak jak mnie uraziła twoja opinia na temat 2 części Ojca Chrzestnego, tak moja mogłaby urazić szerokie grono fanów tego filmu.
Głównie chodziło mi tu o pisanie, że "żenada", "słaby", "nie warto, nie polecam".

ocenił(a) film na 2

Czyli mam nie wyrażać własnego zdania, ponieważ jestem w mniejszości ? Czy ja wiem.

użytkownik usunięty
Bercikk96

Niekoniecznie, ale zawsze można to zrobić w taki sposób, aby wyrazić swoją opinię, a jednocześnie nie obrażać i nie prowokować innych. Można nawet wdać się w dyskusję z "fanami" danego filmu i przedstawić swoje argumenty dotyczące wybranej oceny. Dla mnie taka opcja wydaję się najbardziej ludzka i na miejscu.

ocenił(a) film na 2

Nikogo nie obraziłem, przynajmniej nie pierwszy.

użytkownik usunięty
Bercikk96

Przyznaję, że też się trochę zagalopowałem. Ja np. czuję się urażony jak ktoś... może nie to co krytykuję, ale bezpodstawnie oczernia światowy klasyk. Tak jak napisałem, można to zrobić trochę bardziej z klasą i z szacunkiem dla takiego legendarnego filmu oraz dla wielu fanów, a nie pisanie przykładowo, że "żenada". Takie jest moje zdanie, ale rób jak uważasz.

ocenił(a) film na 2

No właśnie " światowy klasyk ", dlatego spodziewałem się dużo lepszego kina, a niestety się rozczarowałem i stąd taka moja opinia na temat tego filmu.

użytkownik usunięty
Bercikk96

No i już zacząłeś używać lepszych określeń, a nie jak z pierwszego postu. Dobra, to nie jakaś lekcja dobrego wychowania na filmwebie. Pisz jak chcesz, Ja podałem tylko parę przykładów.

ocenił(a) film na 2
Bercikk96

eeeeee.... obejrzałam pierwszą część i Marlon Brando uratował honor filmu, Al Pacino też dobrze grał, a tak poza tym to nie rozumiem czemu ludzie uważają że ten film/seria jest świetna, na prawdę trudno mi to zrozumieć. Strasznie się wlecze i jest po prostu nudny,

ocenił(a) film na 10
Calmante

Chryste... zmiłuj się ! co za bluźnierczy bełkot. Ocenianie jednego z najwybitniejszych filmów w historii kinematografii na 2 jest zwykłą ignorancją.

ocenił(a) film na 2
januszznawca

Mam prawo ocenić jak chcę, a ten film był dobry na lata 80, mnie nie rusza
aha i 2 część oceniłam nisko bo jest denna a pierwsza była zdecydowanie lepsza. Z poważaniem ignoranta ;)

ocenił(a) film na 10
Calmante

Z Twojej oceny wnioskować jedynie można,ze masz niezwykle prymitywny gust(pokrewna bestia z inteligencją). No cóż,pozostaje mi tylko mieć nadzieję,że może kiedyś wystawisz te 6 oczek jak w przypadku Karate Kid ;)))

ocenił(a) film na 1
Bercikk96

trafne argumenty, mou.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones