PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1090}

Ojciec chrzestny II

The Godfather: Part II
8,5 283 562
oceny
8,5 10 1 283562
9,0 36
ocen krytyków
Ojciec chrzestny II
powrót do forum filmu Ojciec chrzestny II

www

użytkownik usunięty

jest to moim zdaniem jeden z najlepszych filmów na świecie. wspaniała obsada i gra aktorska, znakomita muzyka. jedyną wadą jest czas trwania - przez co wielu nie chce nawet zaczynać oglądać ten film.

ocenił(a) film na 10

chyba żartujesz
fakt, film długi ale takiej chistorii nie da się opowiedzieć w 1,5 godziny jak podrzędna sensacje. Mimo tych 3 godzin każdej cześci zawsze byłem trochę zły jak się takie dzieło kończy - zawsze miałem ochotę "na więcej"
Jedyną wadą tych 3 godzin jest to, że niestety nie zawsze moe tyle znaleźć by częściej oglądać ten film.

użytkownik usunięty
Nero

wywyższony ojciec...
film jest świetny, ale serio, momentami nudny. a taki de niro na przykład dostał oscara - sam nie wiem za co... w wielu innych obrazach grał dużo lepiej, bo mial taką szansę, a nikt go nie nagradzał... dziwne - chyba zbyt bardzo wywyższa się ten obraz, choć trzeba przyznac, że motyw michaela jest ciekawy i wciągający... ale nie przesadzajmy - widziałem lepsze kino.

P.S.
a poza tym, z tego co wiem, to oglądałeś go raz cwaniaczku...

ocenił(a) film na 10

jakie nudy???????
film trwał ponad 3 godziny więc jakiś moment nudny mógł się i trafić, ale to i tak nic w porównaniu z całokształtem - gdyby był krótszy to można by go zaliczyć do zwykłego filmu gangsterskiego.
Cwaniaczku nie raz, widocznie nie uważałeś.
TO powiedz mi fanie de niro co on niby lepszego zagrał (btw zwróć początek, że to początek był jego kariey)

ocenił(a) film na 10
Nero

mam wymieniać...
1. Łowca jeleni
2. Wściekły byk (oscar)
3. Taksówkarz
4. Przebudzenie
5. i chociażby Przylądek strachu...

a w ojcu po prostu nie miał szansy wykazać sie genialną grą aktorską... a oscara dali mu, bo cały film był ciekawy i interesujący. acha, genialny film nie musi trwać długo...

ocenił(a) film na 10
Ponk

kwestia gustu
zależy co się komu podoba.
nie gadaj bo nie dostał osckara tyklo dzięki całemu filmowi.
uważam, że popisał się bardzo dobrą grą - tu można by długo wymieniać czemu i podawać przykłady


Nikt nie powiedział, że genialny film musi być dłui - stwierdziłem tyko, że takiego filmu jak ojciec chrzestny nie dało się po prostu pokazać krócej - dzięki temu obraz stracił na dynamice i wątki zostały postawione na równi z bohaterami

ocenił(a) film na 10
Nero

o gustach...
się nie dyskutuje...
w związku z tym należało by już skończyć - podsumowując - ojciec to b. dobry film, z ciekawym aktorstwem, muzyką i akcją...
ale troche przy długi... :-P

ocenił(a) film na 10
Ponk

update do podsumowania
według niektórych najlepszy film z de niro

ocenił(a) film na 10
Ponk

update do podsumowania
według niektórych najlepszy film z de niro

ocenił(a) film na 10
Nero

pytanko...
nie znam rzadnego z fanów de niro, który by tak sądził...

ocenił(a) film na 10
Ponk

już znasz
to nie jest mój ulubiony aktor, ale uważam, że to była jego najlepsza rola - jeśli uważasz, że nie powiedz czemu, i podaj gdzi grał lepiej (i również czemu)

ocenił(a) film na 10
Nero

małe pytanie...
odpowiedz na nie, a ja wymienię te filmy (choć już to robiłem) - ile filmów z de niro w życiu widziałeś?

ocenił(a) film na 10
Ponk

bo ja wiem
wiem, że jesteś jego fanem i widziałeś prawie wszystkie - to nie jest mój ulubiony aktor ->> nie liczę i trudno byłoby mi je teraz wymienić.
Byłoby ich na pewno kilkanaście, ale jak już mówiełme nie znam liczby.
A właściwie co to ma do rzeczy??

ocenił(a) film na 10
Nero

dużo...
jeśli będ mówił o filmach, których na oczy nie widziałeś, to nie uwierzysz mi, że de niro grał lepiej... widziałeś któryś z tych: "taxi driver", "łowca jeleni", "wściekły byk"?

ocenił(a) film na 10
Ponk

nie denerwuj...
...mnie
nie to nie, łachy bez :))
kiedyś je obejże :PPP

ocenił(a) film na 10
Nero

mam nadzieję...
nie będę ci tu opowiadał o każdym z nich, są warte obejrzenia i uważam, że każdy szanujący się kinoman powinien je znać.

ocenił(a) film na 10
Ponk

nadzieja...
bla bla bla... :)
powiedziałem, że jak znajdę czas to obejrze :))
ale i tak jestem pewien co do tej roli :P

ocenił(a) film na 10
Nero

the end...
jak możesz być pewien, jesli nie oglądałeś innych, jak obejrzysz to pogadamy.

***FINITO***

użytkownik usunięty
Ponk

luzik
dobra to pogadamy!!!!!

---==THE END==---

ps: masz na video? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones