PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1089}

Ojciec chrzestny

The Godfather
8,6 546 645
ocen
8,6 10 1 546645
9,0 48
ocen krytyków
Ojciec chrzestny
powrót do forum filmu Ojciec chrzestny

Nic w tym filmie nie jest wyjątkowe, żadna scena nie jest tak zachwycająca by oglądać ją do znudzenia, generalnie nie pamiętam nawet fabuły, a scena ze śmiercią Brando wręcz śmieszna.

ocenił(a) film na 10

Zgadzam sie w 100%. Nie rozumiem fenomenu tego filmu.. nie jest zly no ale bez przesady.. same ochy i achy. No i tak wysokie oceny

ocenił(a) film na 10
mikula1991

Listy do M z marnym Karolakiem to szczyt twoich możliwości, jeśli chodzi o rozumienie filmów.

ocenił(a) film na 10
Calvera81

Pfff... Co tu jest do rozumienia ?! Żeś zabłysnął normalnie... tak jak uśmiech Karolaka :D

ocenił(a) film na 10

Zawał jest śmieszny, ciekawe. Może nie zostało to idealnie odegrane, ale nie było to śmieszne.

ocenił(a) film na 8

Film ma wszystko co należy żeby go nazywać arcydziełem, na razie mnie nie porwał, ale z pewnością obejrzę go co najmniej jeszcze raz.
Jeżeli śmierć jest zabawna, to Ludzka egzystencja też, ... żyjesz... jesteś nie wiadomo kim, nie wiadomo jakie masz żyłki pod czaszką i w łapach a i tak kończysz 2 metry pod ziemią.
Ale poważnie ta scena nie była zabawna.

ocenił(a) film na 4

Jak dla mnie cały film jest za długi i nudny. Nie rozumiem, dlaczego jest uważany za arcydzieło wszech czasów.

ocenił(a) film na 10
AnkaJ_3

A co twoim zdaniem jest arcydziełem ?

ocenił(a) film na 9

Ocena jest kwestią czysto subiektywną. Ciebie nie zachwyca, innych może zachwycać. Ja też znam dużo filmów wysoko ocenianych, które mi się nie podobają, ale nie wymyślam spiskowych teorii na temat ich ocen, to zrozumiałe, że reszcie się mogły podobać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones