PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1089}

Ojciec chrzestny

The Godfather
8,6 546 861
ocen
8,6 10 1 546861
9,0 49
ocen krytyków
Ojciec chrzestny
powrót do forum filmu Ojciec chrzestny

NAJLEPSZY FILM NA ŚWIECIE!!!

użytkownik usunięty

Nie ma i nigdy nie będzie lepszego obrazu niż ten!!!

ocenił(a) film na 7

szanuję opinię, ale to chyba żart ;) lub inaczej opinia wydana pod wpływem emocji...
PS.za każdym razem po obejrzeniu Ojca, a właściwie każdej z jego części po bardzo krótkim czasie nie potrafię opowiedzieć fabuły.
Ba! Nie potrafię sobie przypomnieć co tam się działo...To dużo mówi i wiele świadczy o fabule i samym filmie...
Film oczywiście dobry, wiele można chwalić, ale taki o którym szybko się zapomina...Wiele jest za to filmów,które przez długi, długi czas siedzą w pamięci i dają dużo do myślenia...

użytkownik usunięty
przemofan

Żart to jest raczej Twoja ocena Panie Kolego! "To właśnie miłość" jest niby lepsze!? Nie jest to zły film, bo wręcz przeciwnie - jest całkiem dobry, ale daleko mu do geniuszu "The Godfathera"! ;-)

ocenił(a) film na 7

Każdy film trzeba traktować, oceniać w swoim gatunku...W gatunku komedii uważam, że ten film to rewelacyjna komedia, w dodatku z której można wyciągnąć wnioski...A humor nie jest z gatunku "Głupi i głupszy"...
Co do Ojca to tak jak napisałem wcześniej doceniam wszystko w nim,cały kunszt.świetną reżyserię,grę aktorską,realizację, po prostu wszystko...Ale sama fabuła...Tak jak napisałem wcześniej nie jest to film, którego fabułę można opowiedzieć w dwa dniu po jego obejrzeniu...Oczywiście dostrzegam też przesłanie filmu dotyczące mówiąc w skórcie: przyjaźni,lojalności, tego, że najważniejsza w życiu jest rodzina itd...Jednak mimo wszystko nie rzuca on na kolana pod względem fabuły i jest wiele filmów, które mają lepsze, mądrzejrze przesłania, dają do myślenia i zapamiętuje się je na długo...
Oczywiście nikomu nie bronię uwielbiać tego filmu, choć to uwielbienie lekko mnie dziwi,a już słowa,że to "NAJLEPSZY OBRAZ W CAŁEJ HISTORII KINEMATOGRAFII" są dla mnie-bez urazy- po porstu śmieszne...
Co nie znaczy, że film jest bardzo dobry i godny obejrzenia...
Pozdrawiam fanów
PS.jestem człowiekiem otwarty więc chętnie przeczytam za co fani tak uwielbiają ten film i czym popierają swoje tezy...a co do mojej oceny to wcześniej było 8 i to w każdej części.teraz obejrzałem w 3 tygodnie wszystkie 3(TVN7) i zmieniłem trochę zdanie, aczkolwiek mocno się wahałem co do oceny każdej z nich.Bo przykładowo w drugiej zawsze bardzo podobały mi się te reminiscencje czyli pokazanie "jak to się wszystko zaczęło"...W pierwszej podobało mi się co innego

ocenił(a) film na 10

ŚWIĘTE SŁOWA!!! POZDRAWIAM FANA.
THE GODFATHER RZĄDZI!!!
NAJLEPSZY OBRAZ W CAŁEJ HISTORII KINEMATOGRAFII!!!

Lepiej byłoby rozdzielać 1-sze miejsca w podkategoriach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones